אחסון SEO
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

כל מה שרציתם לדעת על אחסון SEO

אחסון SEO הינו שירות אחסון אתרים המיועד בעיקר עבור מקדמי אתרים. מדובר בדרך לבצע אחסון של האתרים באופן שיאפשר שיפור של ציון האתרים והעלאת המיקומים שלהם בגוגל באופן הרבה יותר טוב ונכון. 

בעידן בו אנו נמצאים היום, עבודתם של מקדמי האתרים הופכת למורכבת ומאתגרת יותר מידי יום. כל אחד אשר עוסק בתחום קידום האתרים מבחין בתחרות הרבה, השינויים של האלגוריתמים השונים והדרישות החדשות אשר הופכות את הקידום להרבה יותר קשה. אחסון SEO מעניק לכם יתרון על פני מתחרים אחרים בעידן הזה, ויכול לאפשר לכם לבצע את עבודות הקידום של האתר באופן הרבה יותר יעיל, ולראות תוצאות ברורות לכך בתוך זמן קצר יחסית.

על מה מבוסס שירות אחסון SEO?

שירות אחסון SEO מבוסס על שלושה עקרונות:

  1. ביצועים –  השרתים בהם משתמשים בשירות זה הינם שירותים אשר מבוססים על SSD  ועומדים בדרישות הטכנולוגיות הגבוהות ביותר, ומאפשרים חיבור CDN ישראלי.
  2. איכות השירות – שירות אחסון SEO הינו שירות הנבדל משירותי אחסון רגילים בשל המודעות לצורך של מקדמי האתרים בזמינות מידית ומקצועיות של צוות התמיכה. לכן בשירות כזה תמצאו זמינות גבוהה בכל שעה וצוות מקצועי ומיומן אשר יוכל לפתור לכם כל בעיה בזמן הקצר ביותר.
  3. אבטחה – בשירות כזה פועלים פרוטוקולי האבטחה המחמירים ביותר אשר מבטיחים לכם הגנה על האתר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שלא תעמדו במצב בעייתי מול הלקוח במקרה של פגיעה באבטחת האתר.

בחרו את החבילה הנכונה עבורכם

מקדמי אתרים יכולים למצוא כמה שירותי אחסון על שרת וירטואלי, ולבחור את החבילות המותאמות עבורם. אל תנסו לחסוך בעלויות ובסופו של דבר להישאר עם אחסון שלא מספיק עונה על הצרכים שלכם. בדקו את התכונות והיתרונות המוענקים לכם בכל חבילה כמו שירותי ניהול, גיבוי ותמיכה, איזון עומסים, כמות הזיכרות, כמות המעבדים, התעבורה ועוד.

כל נתון כזה ישפיע על העבודה שלכם ויאפשר לכם לבצע אותה בצורה הרבה יותר מקצועית והרבה יותר טובה, ואם אתם רוצים להציע ללקוחות שלכם את תוצאות ה SEO  הטובות ביותר, אין ספק כי זו הדרך הנכונה.