מגזין דיגיטלי
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

מתי מגזין דיגיטלי יכול להיות שימושי עבורכם?

אם אתם מנהלים עסק כזה או אחר, ברור שאתם רוצים להציג ללקוחות שלכם, ובעיקר ללקוחות הפוטנציאליים, את המוצרים שייצרתם או את הפרויקטים שעשיתם. בדיוק עבור מצברים כאלה מגזינים דיגיטליים יכולים להתאים, כי הימים שבהם נהוג היה להדפיס מגזינים עברו חלפו להם. היום מגזין דיגיטלי זו הבחירה הכי טובה שיש ולכן שווה לקחת בחשבון את האפשרות הזאת. למען האמת, אם אתם עובדים בתחום תחרותי מאוד, אתם גם יכולים להיות בטוחים שהמתחרים שלכם כבר הוציאו לא פעם מגזינים דיגיטליים, כך שאם חשוב לכם לעמוד בקצב התחרות, רצוי לעצב מגזין כזה עוד היום. 

מה חשוב לקחת בחשבון כשמעצבים מגזין דיגיטלי?

אומנם זה נכון שמצד אחד עיצוב של מגזינים דיגיטליים זה נוח ופשוט, כי אתם יושבים מול המחשב ובוחרים את העיצוב המושלם עבורכם, אך מצד שני, זה גם אינסופי. כל מגזין תוכלו לעצב באינספור דרכים, כך שברור מדוע אתם זקוקים למספר טיפים כדי לבצע עבודה ממוקדת ופשוטה יותר. לכן אנחנו ממליצים לכם: 

  • לקחת בחשבון את הצבעים 
  • להתייחס לרזולוציה ולגודל התמונות והכיתוב 
  • לבחור את הגופן הנכון למגזין שלכם 

בנוסף, בהחלט כדאי לראות מגזינים אחרים שכבר מעוצבים ולשאוב מתוכם רעיונות שונים. עיצוב של מגזין דיגיטלי זה לא עניין של מה בכך ואין ספק שאם תצליחו לעצב מגזין יפה, התוצאה תהיה מוצלחת יותר מבחינת הלקוחות שלכם. 

האם זה יעלה לכם הרבה? 

רוצים לעצב מגזין דיגיטלי כדי שתוכלו להפיץ אותו בקלות אך אתם חוששים שזה יעלה לכם יותר מידי? הסירו דאגה מלבכם, כי לא תמיד זה כך. חשוב אומנם לבדוק מאיזו חברה אתם רוצים לקבל את השירות הזה, אך מצד שני, אין ספק שהמחירים היום הרבה יותר טובים מאשר בעבר. אל תשכחו שהמגזין הדיגיטלי שלכם יכול לשמש אתכם לאינספור צרכים ותוכלו להפיץ אותו בקלות. למעשה, בימינו זה כלי שיווקי לכל דבר ועניין, כך שאין ספק שגם אתם, כמו כל בעלי העסקים האחרים, צריכים לחשוב על האפשרות הזאת בחיוב ולעצב לעצמכם מגזין מקסים עוד היום.