5 סיבות שעסקים קטנים חייבים סרטוני תדמית

מי שרוצה לפרסם בית עסק בצורה נכונה, יכול לפנות אל חברות הפקה שעוסקות בהפקת סרט מוצר, או אנימציה וחשוב מכול: סרט תדמית. שיטת שיווק זאת הפכה למועדפת על בעלי עסקים קטנים שמחפשים את הדרך היעילה הנוחה ואפילו הזולה! לשווק מוצרים שירותים, יוזמות או כל דבר אחר.

אם אתם עדיין לא בטוחים שסרטון כזה או אחר היא הדרך הנכונה לפרסם חברה, יוזמה או שירות או רעיון: חשוב שתכירו כמה סיבות שבגינן רבים בוחרים דווקא בשיטה הזאת כדי להעלות את המכירות ולשווק את בית העסק בצורה טובה:

העברת מסר מהיר ומדויק

בניגוד לפרסומות המוכרות ובניגוד לשלטי חוצות שחולפים עליהם ביעף – סרטוני תדמית לעסקים נחשבים קולעים ומהירים. הסרטונים מעבירים מסרים בקצרה ובדיוק, וללא התשת הצופה. סרטוני תדמית, במידה והם מופקים בצורה טובה: יספקו מיתוג של בית העסק תוך העלאת המכירות והפניות מלקוחות.

יותר צפיות ברשת

סרטוני תדמית אינם פרסומות סטנדרטיות שיש לשלם על הפקתן ופרסומן הון לא קטן רק כדי לקבל משבצת בפריים טיים. סרטונים ניתנים להפצה ברשת והם צוברים צפיות תוך סנכרון בין הרשת לבין האתר. ככל שהסרטון יקבל יותר צפיות וליקיים: כך הוא יהיה ויראלי וחשוף יותר.

תסריט מקורי ומעניין

חברות הפקה המתמחות ביצירת סרטוני תדמית יודעות להפיק סרט מעניין עם קונספט מיוחד ומרתק. ההפקה נעשית בדרך כלל על הצד המקצועי ביותר.

שיווק קל יותר

סרטוני תדמית קלים יותר לשיווק באמצעות מגוון פלטפורמות החל מהרשתות החברתיות עד לפרסום במייל או באתר שלכם.

עלויות נוחות

בשל הזמינות והמחירים הנמוכים משמעותית מפרסומות רגילות, אפשר להפיק סרטון במחיר נמוך, לחסוך עלויות ולהפיץ ללא עלויות את הסרטונים ברשת. בשל כלל הסיבות האלה, רבים בוחרים להפיק סרטון תדמית מוצלח.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרסום ביוטיוב – הדרך שלכם להצלחה
אם אתם רוצים לראות את העסק שלכם מזנק, זה יהיה נכון לחשוב איך לנצל כל פלטפורמה שיווקית כדי להפיק ממנה...
קרא עוד »
ספט 14, 2021
יתרונות בעזרה לכתיבה אקדמית
תלמידים, מתחילים להכין עבודות אקדמיות אפילו בבית הספר. במהלך שנות הלימודים הם מתבקשים להפיק מאמרים...
קרא עוד »
אפר 14, 2020
לידים לביטוח
תחום הביטוח הוא תחום משתנה ודינמי מאוד ולכן מי שמפרסם מידע על ביטוחים באינטרנט במטרה לגייס לקוחות...
קרא עוד »
אפר 29, 2022