מדפסות תלת מימד
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

5 דברים שלא האמנתם שאפשר להדפיס עם הדפסות תלת מימד

מדפסות תלת מימד הינן חידוש שלא פעם אנו לא מבינים כיצד הן עובדות. כיום, גורמים רבים עושים שימוש במדפסות הללו, הן לשימוש ביתי והן מדפסת לעסקים. הנה 5 דברים שלא האמנתם שאפשר להדפיס עם הדפסות תלת מימד.

  1. הדפסת איברים – רופאים מובילים בתחומם, יכולים כיום להדפיס אברי אדם, כמו לב, כבד, כליות ועוד, אולם עדיין הנושא בחיתוליו. השתלות אברים חיים הן עדיין כאן.
  2. אמנות – מדפסת תלת מימד מתאימה גם לאמנים. רבים ביניהם אדריכלים, מעצבי פנים, תכשיטנים מקצועיים, והם יוכלו לעשות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בכדי ליצור ולהדפיס את המוצר בדרך המדויקת ביותר.
  3. אופנה – גם ביגוד אפשר להדפיס בעזרת מדפסת תלת מימד, לא מעט מהמעצבים עושים בה שימוש. ניתן להדפיס כל פריט לבוש שרק רוצים, ולהציג את הקולקציות החדשות באמצעות המדפסת. בנוסף, אפשר בהחלט לעצב נעליים ולהדפיס אותן בעזרת מדפסת תלת מימד.
  4. כלי נגינה – אל תהיו יותר מידיי מופתעים, גם כלי נגינה כמו גיטרה למשל, אפשר להדפיס עם המדפסות הללו. כל כלי נגינה כמו גיטרה או כלי אחר, ניתן גם לשנות אותו במקצת, להדפיס עליו איורים או קישוטים.
  5. עיצוב המטבח – בין היתר אפשר כיום לשדרג את פני המטבח וליצור אווירה נהדרת. ישנם מעצבים עולמיים אשר מדפיסים כוסות, ספלים, כלי אוכל כמו סכו"ם. זאת ועוד, במסגרת עבודות מדפסת התלת מימד, אפשר גם לייצר רהיטים.

היכן רוכשים?

ברשת תמצאו חברות רבות המוכרות מדפסות תלת מימד לצרכים שונים. בחרו חברה אשר תביא אליכם את המדפסת עד לבית, חברה אשר תתקין לכם את המדפסת, תדריך אתכם ותעניק לכם אחריות של שנה.אפשר לעשות דם הדפסות תל מימד בפריטק. צרו קשר >>>