ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

מחשב אפל מקולקל? למה לפנות רק לטכנאי מחשבי מק

מקינטוש – לא עוד סתם מחשב.

מק הינו מחשב מבית חברת אפל, והוא אחד ממוצרי הדגל שיש לחברה להציע. יש מחשבים ניידים במגוון רחב של מחירים חלקם זולים יותר וחלקם יקירם מאוד, אבל כאשר מדובר במחשב של חברת אפל הנקרא מקינטוש או בקיצור מק לרוב מדובר במחשבים יקירים למדי ביחס לשוק המחשבים הניידים ולכן כאשר משהו מתקלקל או לא עובד כמו שצריך במחשב יהיה עלינו ללכת לאדם מוסמך אשר מבין ומתמחה בתיקון וטיפול במחשב זה.

> קראו על תיקון מחשב Apple באתר מוניטור PC.

המק מחשב יקר שיש להתייחס לתקלות ברצינות.

כפי שציינו קודם לכן המחשבים הנידיים של אפל הם אינם זולים ביחס לשאר המחשבים הנידיים אחרים שיש לשוק להציע. לאחר שהשקענו סכום כסף רב עבור המחשב נרצה שמי שיטפל בבעיות שעלולות לצוץ יהיה מישהו שאכן מומחה לכך כי אם נלך למישהו שאין לא כל כך נסיון עם משחבי מק הוא יכול לגרום לתקלה להחמיר או לא להבין לעומק את הבעיה שצצה במחשב ועל כן חשוב ללכת לפנות לטכנאי מחשבי מק בלבד ולא לכל טכנאי לפטופים שקיים.

מערכת הפעלה שונה.למשחבים הניידים של חברת אפל קיימת מערכת הפעלה שונה והתוכנות אשר מותקנות על הלפטופ שונות מאוד משאר המחשבים הנידיים אשר אצלם המערכת עובדת בצורה זהה ללא כל הבדל בין יצרן המחשבים כלומר המערכת של לפטופים של חברות כמו לאנובו, דל וכדומה הינה מערכת זהה לחלוטין בעוד שמערכת ההפעלה והתוכנות שמגיעות עם המק שונות לגמרי מכל מחשב אחר. לכן כאשר ישנה תקלה במק שלנו יהיה מומלץ מאוד לפנות אל טכנאי מחשבי מק מאתר מוניטור פיסי שמכיר היטב את תוכנות אילו ויודע כיצד לעבוד איתן ולתקנם במקרה הצורך.