ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

קורס הקמת נכס דיגיטלי

הקורס מכסה את היסודות של יצירת נכס דיגיטלי, כגון יצירות אמנות, סרטונים ומדיה דיגיטלית אחרת. זה גם מכסה את הכלים המשמשים ליצירת תוכן עבור פלטפורמות שונות. התלמידים ילמדו גם כיצד לנצל פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק וטוויטר למטרות יצירתיות. לבסוף, הקורס בוחן את היסודות של הבנת אנליטיקה בעידן הדיגיטלי.

זהו קורס שילמד אותך כיצד ליצור נכסים דיגיטליים עבור העסק או המותג שלך. תלמדו את הטכניקות השונות המשמשות ביצירת נכסים דיגיטליים, כמו איור וצילום, וכיצד להשתמש בהן ביעילות בקמפיינים השיווקיים שלכם.

קראו גם על קורס קידום אתרים >>>>

מהם תכני הקורס?

קורס יצירת נכסים דיגיטליים הוא סדרת קורסים המספקים מידע בנושאים שונים הקשורים לנכסים דיגיטליים. הקורס מכסה את היסודות של יצירת נכסים דיגיטליים וכיצד ליצור אותם ביעילות. זה גם מכסה את השיטות המומלצות ליצירתם, כך שתוכל להיות יעיל יותר בעבודתך:

1. יצירת נכסים דיגיטליים היא מערך מיומנויות הכרחי לכל כותבי התוכן, אבל לא ברור שלכולם יש את זה.

2. יצירת נכסים דיגיטליים היא מערך מיומנויות מורכב ודורש ידע בתחומים רבים ושונים כדי להיות אפקטיבי.

3. הרוב המוחלט של האנשים לא יודעים ליצור נכסים דיגיטליים, ולכן נותרה להם המשימה לגייס מישהו שיודע לעשות זאת היטב ויכול ללמד אותם את כל מה שהם צריכים לדעת על הנושא.

4. יצירת נכסים דיגיטליים צריכה להיות חלק חשוב ביצירת ועיצוב תוכן, אבל רוב האנשים אינם מודעים למיומנויות אלו או שמעולם לא למדו אותם קודם לכן בחייהם, כך שכאשר משהו עולה בזרימת העבודה שלהם, אין להם כאלה רעיון מה צריך לעשות עם זה או איך הכי טוב לעשות את זה.

5. יש ללמד את המיומנויות הדרושות ליצירת נכסים דיגיטליים באמצעות קורסים כמו זה – יצירת נכסים דיגיטליים באמצעות AI