פורטל ספקים
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

יתרונות וחסרונות של אינטרנט של סלקום

בעת האחרונה עבר אינטרנט של סלקום שדרוג ברמה שהופכת אותו לעולם חדש. אנו מדברים כמובן על מהפכת הסיבים האופטיים. הסיבים האופטיים נועדו להעניק ללקוחות אינטרנט באיכות חדשה, שלא הייתה קיימת קודם לכן בארץ. זוהי הזדמנות טובה להכיר את היתרונות ואת החסרונות באינטרנט של סלקום. בהערת אגב נציין שחלק מהמתחרים (כגון פרטנר) גם מציעים אינטרנט מסוג זה. את השוואת המחירים או את השירותים הנלווים תוכלו לבדוק בנפרד כדי שתחליטו מה הכי מתאים ולמי להתחבר.

אינטרנט של סלקום – יתרונות

  • מהירות – אינטרנט של סלקום, אם נתייחס לסיבים האופטיים, זהו אינטרנט במהירות גבוהה בכל קנה מידה. אי אפשר להשוות בינו לבין האינטרנט הרגיל.
  • אין השפעה של גולשים אחרים – העובדה שגולשים אחרים מחוברים לאותה התשתית לא אמורה להשפיע על מאפייני הגלישה שלכם.
  • יציבות – האינטרנט הזה נחשב למאוד יציב ואמין. אם התרגלם להרבה מאוד ניתוקים ברקע והפרעות אחרות, תכירו חוויה מאוד שונה.

אינטרנט של סלקום – החסרונות

  • זמינות – אינטרנט של סלקום על בסיס הסיבים האופטיים עדיין לא זמין לכולם. יש אזורים ומשקי בית שעדין אינם יכולים להתחבר. כלומר, למי שאין גישה לזה, האפשרות היא כרגיל, לבחור באינטרנט הרגיל והמוכר.
  • התקנה יותר מורכבת – בגלל שמדובר על תשתית חדשה, ההתקנה צפויה להיות יותר מורכבת וממושכת. אולי זה לא משנה מפני שהטכנאי מבצע את זה, אך כדאי להיערך לכך מראש. יש אנשים שעבורם זה משמעותי.
  • ווייפיי – אם הוויפיי שלכם בבית לא ממש אמין ויש לכם תקלות, תצטרכו לדעת שרשת הסיבים האופטיים לא נועדה לטפל בכך. זה לא שהיא לא רוצה, היא פשוט לא מסוגלת. פתרונות לקליטה חלשה של אינטרנט סלולרי בבית תצטרכו לחפש באמצעים נוספים.