ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

אביזרי סאדו – המדריך למתחילים

אם אתם מרגישים בתוך תוככם את הצורך לשלוט או להיות נשלטים – ייתכן כי סאדו מאזו הוא משחק סקסי שמתאים לצרכים המיניים שלכם. כיום יותר ויותר אנשים הופכים מודעים ליכולות של משחקי שליטה להכניס קצת גיוון, הנאה ופלפל למערכות היחסים שלהם, בין אם מדובר בסקס זמני לבין אם במערכת יחסים ארוכת טווח. כדי להתחיל להגשים את הפנטזיות המיניות – רצוי לבחור אביזרי סקס מתאימים אבל איזה אביזרים אפשר לבחור? הנה כמה אופציות:

אזיקים מעור

אזיקים מעור לוקחים את השליטה צעד אחד קדימה ומאפשרים לזוגות להתנסות בהרפתקה מינית נועזת במיוחד. תשכחו את אזיקי הפרווה החובבניים ובחרו אזיקים מעור חזק במיוחד! כך תוכלו להשתעבד או לשעבד את מי שבעניין שלכם ומי שאוהב משחק סאדו מאזו מלהיב.

מצבטי פטמות

גירוי הפטמות ובעיקר לחיצה עליהן מספק הנאה מינית חושנית. אחד ממוצרי הסאדו מאזו המוכרים הם מצבטי פטמות שמספקים גירוי ומשחק מקדים מושלם לגברים ונשים. בחרו מצבטים איכותיים שיספקו לכם את מה שהגוף שלכם זקוק לו כדי להתלהט. מצבטים כאלה מושלמים למשחק מקדים איכותי ומשחקי שליטה מקצועיים.

מחסומי פה וגאג

חולם שאישה חזקה תאזוק אותך ותשים לך מחסום על הפה? רוצה להתנסות במין אגרסיבי – בהסכמה כמובן – עם בן הזוג הקבוע? מחסומי פה הם חלק בלתי נפרד מסצנת ה BDSM. המחסומים מיוצרים ומעוצבים בגדלים שונים ומספקים לגברים ונשים הנאה מושלמת. את כל המוצרים שמספקים ראלסטיות במשחק סאדו מאזו אפשר להזמין מחנויות סקס באינטרנט שיספקו משלוח מהיר ודיסקרטי לכל מקום. ככה מגשימים פנטזיות ויוצרים עוד ועוד חוויות חושניות.