ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

בניית אתר סחר – איזו מערכת הכי פשוטה לתפעול?

אם יש לכם חנות פיזית ואתם רוצים להתחיל לשווק את המוצרים שלכם אונליין או פשוט רוצים מלכתחילה להקים חנות דיגיטלית ולחסוך את העלויות הרבות של החנות הפיזית כדאי יהיה להתבסס על מערכת הפעלה פשוטה ונוחה. בניית אתר סחר דורש התמקצעות רבה בוודאי אם אתם רוצים שהאתר יראה מקצועי, יכלול עיצובים גרפיים יפים וחוויית משתמש ברמה גבוהה. לא תמיד זה עונה לתקציב וגם אם יש תקציב מסוים לבניית האתר ייתכן ותרצו לחסוך את העלויות השוטפות של תפעול האתר ולתפעל אותו בעצמכם. במקרה כזה תתלבטו לגבי מערכת הפעלה פשוטה ונוחה לתפעול שכן יש הרבה כאלה אבל מהן המומלצות ביותר? ובכן הינה כמה מערכות מומלצות.

בניית אתר סחר במערכת וורדפרס:

כמובן האופציה המומלצת ביותר היא גם המערכת הפופולרית ביותר. מערכת ניהול התוכן של וורדפרס נוחה מאוד לתפעול, דורשת כמה שעות מהזמן שלכם ללימוד מדריכים כיצד להפעיל את האתר אבל לאחר כמה שעות של השקעה מהזמן שלכם (ואפילו פחות מכך) תלמדו כיצד לתפעל לבד את אתר החנות שלכם, להוסיף מוצרים, לערוך ועוד. 

בניית אתר באמצעות וויקס:

וויקס היא מערכת ישראלית נוספת המספקת שירותי בניית אתרים באמצעות מערכת ניהול תוכן סגורה. המערכת כוללת אחסון, דומיין ואת הפלטפורמה עצמה אך מוגבלת לאפשרויות של הפלטפורמה. עדיין ניתן לבנות אתרי מסחר נהדרים ומעוצבים במערכת והיא מומלצת גם כן.

מערכת אי קומרס – שופיפיי:

שופיפיי היא מערכת לניהול חנות אינטרנטית מאוד פופולרית ונחמדה מאוד. תוכלו להקים חנות נהדרת ללא רקע טכנולוגי. להעלות מוצרים, לעקוב אחר המכירות והסטטיסטיקות באתר וליהנות בכלל ממשק ידידותי ונוח. המערכת מספקת לכם כל מה שאתם צריכים במקום אחד אולם גבוה דמי עלות חודשיים ועמלה מסוימת ממכירות.רוצים חנות אונליין? דבר עם ShopSEO >>>