בניית אתרי תדמית
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

בניית אתרי תדמית – לבחור את החברה הנכונה

כאשר אנחנו ניגשים לבנות אתר אינטרנט, בין אם מדובר באתר מכירות או באתר תדמית, אז מן הסתם אנחנו נרצה לבחור חברה מקצועית ומנוסה שתדע לבנות עבורנו את האתר שיתאים לצרכים שלנו.

בניית אתרי תדמית למשל, זו אומנות לכל דבר. לא מדובר בתהליך עבודה פשוט וסטנדרטי, לא מדובר במשהו שאדם ללא ניסיון יכול לעשות, בטח לא בצורה טובה. רק חברה שמתמחה בכך, חברה שיש לה ניסיון וידע בתחום, תדע לבנות עבורנו את האתר הנכון, אתר שיתאים לצרכים שלנו באופן מלא.

חשוב להבהיר פה נקודה משמעותית. בניית אתרי תדמית זה דבר שיכול לשרת אותנו כבעלי עסק באופן נרחב, מדובר בכלי מאוד משמעותי לפרסום ושיווק העסק. לכן אנחנו גם לא יכולים לקחת את הנושא בצורה פשטנית, כלומר, אנחנו לא יכולים להסתכל על זה כעוד מוצר, שכן אם האתר יצליח, הוא יכול למשוך מאות ואלפי גולשים ולהרחיב את קהל הלקוחות שלנו בצורה משמעותית.

אז כיצד בוחרים את החברה הנכונה? הכלל הראשון הוא לחפש חברה שיש לה ניסיון בתחום, חברה מקצועית, חברה עם ידע נרחב בתחום, חברה שאנחנו יכולים לסמוך על העבודה שלה.

הכלל השני, אנחנו צריכים לחפש חברה שתוכל להציג בפנינו תיק עבודות משמעותי בעזרתו נוכל לראות מה בדיוק החברה ביצעה בעבר, מה סגנון האתרים שהיא בונה, האם היא בנתה אתרים לחברות דומות לשלנו ועוד.

הכלל השלישי כשמדובר על תדמית של עסק הוא להכיר את דרך העבודה של החברה. זה חשוב מאחר ואנחנו צריכים לדעת האם הסגנון מתאים למה שאנחנו מחפשים, האם מדובר על סגנון שאנחנו יכולים להשלים איתו מבחינה מקצועית. באופן טבעי, לכל חברה ולכל בעל מקצוע יש סגנון עבודה מסוים. מאחר ואנחנו הלקוחות ואנחנו משלמים כסף על המוצר הסופי, חשוב שאנחנו נהיה שלמים לא רק איתו אלא גם על צורת העבודה שהחברה מייצרת.

הכלל הרביעי, חשוב שאנחנו נדע מה החברה מספקת לנו מעבר לאתר, בין אם זה אחסון, אבטחה, שירותי תמיכה וכל דבר שקשור לשימוש והפעלה באתר ולאופן בו אנחנו יכולים להיעזר בו.