קניית עוקבים לאינסטגרם
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

קניית עוקבים לאינסטגרם

מדוע אנשים קונים עוקבים באינסטגרם? האם זה שווה את זה? מהם הסיכונים כעת כשאינסטגרם מפסיקה את הרובוטים? ערכנו ניסוי כדי לגלות ומצאנו הפתעות רבות בדרך שבוודאי לגרמו לכם לפתוח את הארנק..

קניית עוקבים לאינסטגרם

בפלטפורמת שיתוף התמונות היו 107.2 מיליון משתמשים פעילים מדי חודש בארה"ב בשנת 2019. נתון זה צפוי להגיע ל 120.3 מיליון עד 2023. מי לא ירצה להגיע לקהל כה גדול? סלבריטאים, פוליטיקאים ואנשי ציבור אחרים עוקבים אחר קהל עצום ברשתות החברתיות.

ישנן יתרונות רבים לקניית עוקבים באינסטגרם. פוליטיקאים, אנשי ציבור, סלבריטאים, מוזיקאים ואפילו אנשים פשוטים ומובילי דעה רוצים שיהיו להם עוקבים רבים ברשת.

איך קונים עוקבים

ישנם דרכים שונות ורבות לקניית עוקבים לאינסטגרם ובעצם לכל רשת חברתית אחרת. יש אתרים שמציעים קניית עוקבים במחירים משתנים כשאילו היו ירקות בשוק. כיוון שהתועלת של עוקבים היא עצומה, אנשים משלמים סכומים רבים על כך.

מדוע אנשים קונים עוקבים אחרי אינסטגרם?

כולם רוצים להיות פופולריים ברשתות החברתיות. התוכן שלכם עשוי להיות טוב, אך האם הוא לא ייראה טוב יותר אם יהיו בו 10 אלף לייקים?

בין אם אתם משפיעים שרוצים יותר עיניים בתוכן שלכם או ברשותכם מותג חדש ואתם רוצים לידים נוספים, מדדי מספר העוקבים שלכם הם חשובים בהחלט בשביל לקבל תכונות אלו.

כמה עולה לקנות עוקבים?

ישנם אתרי אינטרנט רבים שמציעים לכל אחד לקנות כמות עוקבים לכל אחת מהרשתות החברתיות השונות: פייסבוק, אינסטגרם, לינקאדין ועוד.. הכירו למשל את קניית עוקבים Instapp.

המחירים משתנים מספק לספק, אך כן ניתן לומר שהסכום הממוצע לקניית 1000 עוקבים יכול להגיע ל 200 ₪ ויותר. התחרות לא מסתיימת ולכן חפשו אחר המחירים הזולים ביותר.