אינטרנט רימון + אינטרנט אתרוג
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

אינטרנט רימון + אינטרנט אתרוג – לבחור את החבילה הרלוונטית עבורנו

כשמחפשים חברת אינטרנט, בין אם זה בשביל לרכוש שירותי תשתית או ספק, הרי שיש דברים שונים שעלינו לבחון על מנת לקבל את השירות הטוב, יש דברים שעלינו לוודא בשביל שנוכל ליהנות מחבילה שתואמת את הצרכים שלנו באופן מלא. 

אחת החברות שמציעות שירותי ספק ותשתית, היא אינטרנט אתרוג, אשר פונה, בין היתר, לקהל החרדי דרך חטיבת רימון בחברה אשר מספק שירותי סינון אתרים. שירות אשר מאפשר ליהנות מגלישה בטוחה אל אתרים, שאין בהם שום בעיה של חוסר צניעות או דברים אחרים שיכולים לפגוע באורח החיים החרדי. 

חברת אתרוג מציעה שירותי ספק ותשתית, במהירויות שונות, כאשר בכל חבילה שהיא מציעה לקהל הלקוחות שלה, אפשר למצוא שירותי סינון והגנה. שירותים אשר מונעים מראש מהגולשים להיחשף לאתרים לא צנועים, אתרים שהורים אינם מעוניינים שהילדים שלהם יכניסו לביתם או שהם עצמם לא מעוניינים להיחשף אליהם. 

חשוב להדגיש כאן, הבחירה של חרדים לעבוד עם אינטרנט רימון, נובעת בין היתר מהעובדה שהחברה מכירה את הקהל החרדי היטב, בזמן שחברות אחרות, פחות מתמחות בעבודה אל מול קהל זה. 

כיצד בוחרים את החבילה המתאימה

ראשית, יש לבחון מה בדיוק החברה מציעה, לא רק בהיבט של סינון והגנה אלא גם בהקשרים אחרים, כולל בהקשרים של שירותי תמיכה, שירות טכני וכמובן בהקשר של מהירות גלישה. 

שנית, יש להחליט, בין אם על פי הצורך ובין אם על פי המחירים, האם יש לרכוש שירותי תשתית או שירותי ספק ואולי שניהם ביחד. 

שלישית, יש לבחון את העלויות השונות, על מנת לבחור חבילה שתתאים לצרכים, כך יהיה אפשר ליהנות מהאינטרנט בקצב איכותי, קצב רלוונטי בעלות סבירה.