הסבה לתכנות
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

שוקלים הסבה לתכנות? 5 דברים שחשוב לדעת

אם אתם רוצים לשנות מקצוע, הסבה לתכנות הוא אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום. כך תוכלו להיות מתכנתים מקצועיים ולהשתלב כמה שיותר מהר במקום עבודה. בנוסף, מובטחים תנאי שכר מעולים. כאן נכתוב על 5 דברים שאתם חייבים  לדעת, האם התחום מתאים לכם או לא?

מהו גילכם?

אין צורך להיות מודאגים מגילכם, אף פעם לא מאוחר לבצע הסבה לתכנות , ללמוד תחום מרתק ומבוקש ואין שום צורך בניסיון קודם. גם אנשים מבוגרים יותר, למשל בני ארבעים ומעלה, יקבלו שלל הצעות ממעסיקים שכן התחום הינו כה מבוקש, סיכויי ההצלחה אינם שונים בהשוואה למי שהתחיל ללמוד תכנות בגיל צעיר.

האם המעסיק נוטל סיכון?

גם כאשר המעסיקים מודעים לעובדה כי קיימים סיכונים, מכיוון שהם יעדיפו באופן טבעי אנשים צעירים, למשל חיילים משוחררים, תמיד ישנם סיכויים להשתלב בשוק העבודה, וחשוב לדעת שתידרש מכם השקעה רבה ומוטיבציה ללמוד את התחום.

מצוקת עובדים בתחום ההייטק

במיוחד במדינה כמו שלנו המכונה גם אומת ההייטק, נדרשים יותר ויותר עובדים העוסקים ובקיאים בתחום התכנות, מסתבר שתמיד נדרשים עובדים איכותיים ובעלי רצון להתקדם בחיים.

סביר להניח שתמצאו במהרה מקום עבודה, וכמובן תנאי השכר הינם מעולים. והיה ותגלשו באתרים הרלוונטיים, תגיעו לעמוד הדרושים, יש מקום לכל אדם איכותי, ומבחר התפקידים הוא רב.

סיכויי הצלחה

רצוי שתהיו בקיאים בתחום המתמטיקה, כך יהיה לכם קל יותר ללמוד את התחום של תכנות ובהמשך גם בלימודי javascript , אולם אם אתם מתקשים, ואין לכם כישורים טכנולוגיים, ייתכן שכדאי לוותר על הרעיון.

כיצד מתחילים?

בכדי לקבל אינדיקציה האם אתם מתאימים לתחום התכנות, תוכלו לצפות בהרצאות ביוטיוב, מומלץ להתחיל בקורס שאיננו עולה כסף, לשם קבלת אינדיקציה, באם אתם מתאימים או לא.