3 כלים דיגיטליים שכל מקדם אתרים חייב להכיר

כלים דיגיטלים

שימוש נכון בכלים דיגיטליים יסייע לכ לשפר את ביצועי האתר שלכם, להגיע ללקוחות פוטנציאליים ולהניע אותם לפעולה. כך תוכלו להגדיל מאוד את קצב המחירות וההכנסות ולהרוויח מהפרסום ומהגישה הנוחה למשתמש. האינטרנט מהווה כיום אמצעי מוביל לפרסום וגם לקניות בפועל על ידי הזמנות מאתרים, ולכן עיקר המאמץ צריך להיות מושקע באתרים וביצירת עניין סביב המוצרים והשירותים שאתם מעוניינים למכור. הנה שלושה כלים דיגיטליים שכל מקדם אתרים חייב להכיר (תוכלו להכיר לעומק באתר הקופסא הדיגיטלית):

  1. פופטין – מדובר בכלי דיגיטלי מתקדם שאחראי על הפצת מודעות קופצות "פופ אפס" מתאימות לגולש. כלי כזה מוסיף לכם אלפי וגם עשרות אלפי צפיות במוצר ועשוי להגדיל מאוד את המכירות. הממשק שלו נוח ופשוט להפעלה וכך אפשר למשל לבדוק איזו גירסה של מודעה אפקטיבית יותר מבין שתי אפשרויות. עם זאת, אסור להעמיס על הגולש מאחר שגודש של מודעות עלולות להוביל לנטישת אתרים, ולכן רצוי לנסות לשלוח לו בעיקר מודעות לפי תחומי העניין שלו ובתדירות סבירה ולא מעיקה.
  2. אחסון וורדפרס מנוהל – כלי זה מאפשר לכם לקדם את האתר באמצעות מערכת UPRESS, אשר מעניקה ערך מוסף חשוב במיוחד כאשר היא מאפשרת עלייה מהירה של אתרים, כולל אתרים כבדים, וכך מונעת בעיה של עיכובים אשר מבריחה לקוחות פוטנציאליים מהאתר שלכם. המערכת חוסכת תשלום למפתח או תוסף שנועד להגביר את המהירות. 
  3. DEPOSITPHOTOS: מדובר במאגר עשיר של תמונות לשימוש עבור אתרים, דפי פייסבוק ורשתות חברתיות אחרות וכו'. אמנם מדובר במאגר בתשלום אבל כדאי לעשות בו שימוש מאחר שהאיכות מובטחת ואילו מאגרים חינמיים מגבילים בדרך כלל שימוש מסחרי בתמונות וגם דורשים קרדיט לצלם ואתם עלולים להסתבך בתביעות משפטיות במקום להתרכז בשיפור האתר.   

הכירו כלים נוספים בבלוג https://digitalbox.co.il/blog

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות בבנית אתרים עם וורדפרס
בעידן הטכנולוגיה אנשים רבים בוחרים לעשות שימוש באתרי אינטרנט על מנת להצליח לפרסם את העסק שלהם בצורה...
קרא עוד »
דצמ 19, 2019
ניהול רכש בצורה המתקדמת ביותר
אם בעבר ניהול רכש של חברה דרש מאתנו לתמרן בין הרים של ניירת, כיום כל הפעולות הדרושות לניהול רכש...
קרא עוד »
מאי 26, 2022
מדעי המדינה ללמוד ברשת
כחלק מנושא מדעי החברה, יש ללמוד לתואר ראשון במדעי המדינה, אשר מורכב מן המון נושאים, שיכולים לעניין...
קרא עוד »
אוג 23, 2020