ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

האם מנהל אתרים שעובד בחברת ניהול אתרים טוב יותר מעובד שכיר?

כדי שנראות דף האינטרנט  שלכם ייחשף לכמה שיותר אנשים, תצטרכו לבחון שיתוף פעולה עם חברה שמתמחה בניהול אתרים בגוגל. למה זה כל כך חשוב ואיך בדיוק תוכלו לדעת האם אתם צריכים מנהל אתרים או לעשות זאת בעצמכם.

האם מנהל אתרים שעובד בחברת ניהול אתרים טוב יותר מעובד שכיר?

אם חשוב לכם אתר האינטרנט שלכם ואתם רוצים שהוא יקבל את מלוא החשיפה הראויה לו, אין מנוס מפנייה לחברת ניהול אתרים. חברת ניהול אתרים עושה את שירות קידום האתר טוב יותר מאשר עובד שכיר.

לעובד שכיר, ברוב המקרים, אין את הדרישה העצמית שיש לאדם עצמאי, באשר לקשיחות וניהול רציני של העבודה. לא תמיד זו האופציה המועדפת ואם תחשבו על התקדמות האתר שלכם, וודאי גם אתם תרצו לעבוד עם חברה לניהול וקידום אתרים.

ניתוח מילות מפתח

למילים יש עוצמה, ולמילים מסוימות, יש את הכוח לשלוט בדירוג שלכם באינטרנט. מילות מפתח, יכולות להיות מילים בודדות או ביטויים שאנשים משתמשים בהם לעתים כדי למצוא את מה שהם מחפשים. 

יש לחקור את מילות המפתח ולהציב אותן בצורה אסטרטגית בתוכן שלכם, כך שאיכות התוכן שלכם תהיה גבוהה תוך שימוש במילים שמקבלים שימוש תכוף.

בניית קישורים נכנסים

קישורים נכנסים, הם אלמנטים באתר שלכם המקשרים חזרה לאתרים אמינים ואיכותיים אחרים. בניית קישורים נכנסים, משפרת את האמינות שלכם מכיוון שאתם מצטט מקורות שרלוונטיים לתחום ההתמחות שלכם.

לדוגמה, הכללת אירועים עכשוויים ישירות מהמקור שלהם, יכולה להגביר את האמינות שלכם וכמובן את הדרך שבה הלקוחות יסתכלו על האתר שלכם. חברה לניהול אתרים עשה את זה תמיד טוב יותר.