רעיון לאפליקציה? באיזה שלב כדאי לפנות לבית תוכנה

רעיון לאפליקציה

בעולם בו אנחנו חיים, גם רעיונות שנשמעים משוגעים לגמרי, רעיונות שנשמעים לא הגיוניים בעליל, יכולים להיות הדבר הבא, יכולים להפוך רלוונטיים ואקטואליים, ואף להפוך לפופולאריים מאוד. הכל בתנאי שיודעים כיצד להציג אותם וכן יודעים כיצד לייצר אותם בצורה נכונה.

אם יש לכם רעיון לאפליקציה, אז אל תשאירו אותו על הנייר בלבד, תדאגו לפתח אותו בשביל שתוכלו לפנות אל בית תוכנה שיעזור לכם להפוך את הרעיון למציאות, כך תוכלו להציג את האפליקציה שלכם בחנויות של אפל או גוגל, ולהציע אותה לקהל הרחב להורדה.

קראו: 4 דברים שצריך לחשוב עליהם כאשר מפתחים אפליקציה

אם תיכנסו לחנויות אלו, תוכלו למצוא מגוון רחב של אפליקציות עם רעיונות מאוד מיוחדים, כאלה אשר סביר להניח שאיש לא האמין שהם אפשריים קודם לכן. יש מי שחשב בוודאי שהם לא מציאותיים או שאיש לא ירצה להשתמש בהם, אך בזכות עבודה נכונה ופיתוח חכם, הם הפכו לאפליקציות מאוד פופולאריות ורלוונטיות.

כאמור, אחד השלבים החשובים בתהליך הוא לקבוע מתי יש לפנות לבית תוכנה כמו iGates. לשם כך צריך לפתח את הרעיון בצורה נכונה ולהוביל אותו לבית התוכנה שיהפוך את הרעיון למציאות.

בשלב הראשון יש להבין מה בדיוק הרעיון אומר, לשם מה הוא נועד, את מי הוא אמור לשרת וכיצד. בשלב השני, יש לקבוע את ההיתכנות שלו, עד כמה באמת הוא יכול להיות שמיש, האם בכלל אפשר להוציא אותו לשוק. בשלב זה רצוי גם לבדוק, האם יש משהו דומה לכך בשוק, ואם יש, במה הרעיון שלנו שונה ממה שקיים.

בשלב השלישי, יש לקבוע מאפיינים, מה בדיוק האפליקציה תכיל, כיצד היא תיראה, איך ישתמשו בה, מה תנאי השימוש ועוד. כל הדברים הנ"ל יהיו על הנייר בינתיים, שכן בבית התוכנה סביר להניח שהם יעברו שינויים והתאמות. מה שכן, חשוב שהתהליך יתבצע עם גורמים מוסמכים, כולל אנשים מתחום התוכנה, שידעו לספק כיוון ומידע, האם זה בכלל אפשרי לייצר אפליקציה כזו. כאן כל המידע שאתם צרייכים http://www.igates.co.il/apps.aspx.

צריך לזכור דבר חשוב, כשמייצרים אפליקציה על פי רעיון, צריך לדעת למי אנחנו פונים וכיצד אנחנו עושים את זה בצורה נכונה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום העסק באינטרנט
עסקים רבים, החלו לקדם את העסק שלהם ברשת המקוונת הרחבה. קידום העסק במרשתת, היא אחת הסיבות להצלחתם של...
קרא עוד »
נוב 09, 2020
איך משיגים קישורים לאתר
קישורים חיצוניים לאתר הם חלק בלתי נפרד מקידום אתר האינטרנט ואי אפשר להתקדם ללא פעולה זו. לכן, במאמר זה...
קרא עוד »
יונ 21, 2021
מה צריך לעשות כדי להיות מקדם אתרים
קורסים רבים פזורים ברחבי הרשת, דרכם תוכלו להיות מקדמי אתרים טובים ולהתפרנס מכך בכבוד רב. מקדם אתרים...
קרא עוד »
ספט 27, 2020