גוגל שופינג
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

עולם שיווקי חשוב לכל עסק – גוגל שופינג

כל בית עסק אשר מעוניין למכור מוצרים ושירותים שונים, יודע אם הוא רוצה להצליח בכך, אז עליו לשווק את המוצרים שלו באינטרנט בצורה חכמה. לשם כך, עליו לבנות קמפיינים מסוגים שונים בפלטפורמות דיגיטליות שונות, על מנת להגיע אל קהל רחב ככל שניתן ויחד עם זאת, קהל ממוקד אשר ירצה לרכוש את המוצרים והשירותים שלו. 

אחת הפלטפורמות שעומדות לרשותו הוא גוגל שופינג. מדובר על פלטפורמה שמאפשרת לכל בעל עסק, מכל התחומים, לייצר קמפיינים לשיווק מוצרים ושירותים שונים דרך גוגל, כך שיהיה ניתן להגיע אליהם בצורה מהירה ופשוטה, באופן ממוקד, ובצורה כזו הגולשים יוכלו להיחשף אליהם באופן ספציפי ולהזמין אותם. 

צריך לזכור, הרבה מאוד גולשים לא מחפשים היום מוצרים ושירותים בתוך אתרים, אין להם זמן לזה, לכן, הם מקלידים בגוגל ביטוי וגוגל כבר דואגת לספק את המידע על המוצר והשירות והיכן הם יכולים לרכוש אותם. כך נחסך להם זמן וטרחה. 

כיצד בונים קמפיין בצורה נכונה

בשביל לבנות קמפיין בצורה נכונה בגוגל שופינג, צריך להבין מה הם הכללים לכך (כמו בבניית קמפיין פרסום בפייסבוק), מה בדיוק גוגל מאפשרת לנו מבחינת כלים ואפשרויות, ובהתאם לכך אפשר לבחון כיצד לשווק את המוצר בצורה הטובה ביותר. 

בעיקרון, חשוב מאוד להציג מפרט טכני קצר, תמונה של המוצר, מחיר שלו וכן כיצד ניתן לפנות אליכם, איך ניתן להגיע אליכם, וכמובן קישור למוצר עצמו. 

חשוב לציין, מעבר לעניין של המודעה, הרי באופן טבעי בשביל לייצר קמפיין נכון, חשוב שמאחורי המודעה, כל התהליך יתבצע בצורה נכונה, כלומר כל לקוח שייכנס וירצה לרכוש את המוצר, יוכל לעשות זאת בצורה פשוטה ונוחה, וכמובן יוכל לעשות זאת באופן אמין כפי שאתם מפרסמים.