ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

שחזור דיסק קשיח האם ניתן בכל מצב?

שחזור דיסק קשיח ניתן לביצוע כמעט בכל מצב וזאת במעבדה מקצועית ואיכותית בישראל. לעומת זאת, בכל הקשור לשחזור דיסק קשיח בצורה עצמית הנושא קצת שונה. שחזור דיסק קשיח בצורה עצמית מתאפשרת כאשר אין נזק פיזי לרכיבים הפנימיים וכאשר המחיצות לא הותחלו לצמיתות. במאמר זה, נעסוק בשאלה זו וננסה להתעמק ככל הניתן.

באילו מקרים שחזור הדיסק הקשיח לא אפשרי?

חובה לציין, כאשר שחזור דיסק קשיח מתבצע במעבדות מקצועיות ב- 90% מהמקרים השחזור יוצלח. ומהצד השני, כאשר שחזור הדיסק הקשיח נעשה בצורה עצמית, הסיכויים להצלחת השחזור יורדים ל- 50% לפחות. אז באילו מקרים שחזור דיסק קשיח לא אפשרי? ובכן הנה כמה מקרים: הראשון, כאשר קיים פגם פנימי רציני. השני, כאשר החלקים לא נמצאים באף מקום. השלישי, כאשר קיימים סקטורים שליליים. שלושת המקרים האלה לא יאפשרו לשחזר את הדיסק הקשיח בצורה עצמית, ניתן לשחזר אותם באמצעות מעבדה.

באילו מקרים ניתן לשחזר את הדיסק הקשיח?

הדיסק הקשיח והאיכותי מתפקד כמקור אחסון נאמן וחשוב להרבה אנשים פרטיים, חברות, וכמובן ארגונים. עד כה עסקנו במקרים שבהם לא נצליח לשחזר את הדיסק הקשיח אבל מה לגבי המקרים שכן נצליח? אז מהם אותם המקרים? מהם התנאים שצריכים להתקיים? הנה כמה מהם: הראשון, הארד דיסק חייב להיות מזוהה במחשב או בביוס. השני, מצב הקריאה והכתיבה חייב להיות תקין בלפחות 70%. השלישי, מחיצות המידע חייבות להישאר ללא אתחול דרסטי. ברוב המקרים, כאשר הדיסק הקשיח מזוהה במחשב יהיה ניתן לשחזר את המידע ואת תכולתו באמצעות תוכנות לשחזור מידע.

הפתרון הטוב ביותר – מעבדה לשחזור מידע

במקרים שבהם כל הפעולות לא צלחו, הייאוש תופס מקום בלעדי, הפתרון הטוב ביותר היא מעבדה שחזור. מעבדת שחזור מידע תפיק לכם תועלת רבה, תעלה את סיכויי ההצלחה לשחזור הדיסק הקשיח, ותצליח לשחזר את המידע ב- 90% מהמקרים. על המעבדה להכיל את הידע המקצועי והדרוש, את החלקים החלופיים, ואת התוכנות המקצועיות ביותר. אם המידע חשוב לכם, פנו עוד היום למעבדת שחזור מקצועית.