ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

איך אפשר להתאים אפליקציה לכל מסך במובייל?

אפליקציות חיוניות להתפתחות עסקים רבים ולהגדלת מכירות. ניתן להשתמש בהן במגוון מכשירים דיגיטליים. יישומים ניידים הפכו להיות נפוצים בחברה של היום. זה הפך להיות הכרח לעסקים להחזיק אפליקציה בשוק, אבל זה יכול להיות אתגר בעת התאמת האפליקציה שלך למסכים שונים. נשאלת השאלה – כיצד להתאים אפליקציה לכל מסך בנייד ובאילו כלים כדאי להשתמש. צריך לציין כי התאמת האפליקציה אינה קשה, אך, מדובר בתהליך הדורש זמן וסבלנות. יש צורך לדעת לדעת אילו מכשירים הינם פופולריים בתעשייה ובתחום בו העסק פועל ולאחר מכן לבדוק גדלי מסך שונים וכיוונים שונים של המכשיר עם האפליקציה אותה מפתחים.

תהליך

פיתוח אפליקציות למובייל הוא היבט מכריע בכל עסק. חשוב להתייחס לסוגי המכשירים והמסכים השונים בהם תעשה שימוש באפליקציה. ישנם מספר סוגי מסכים: מסכי טלפון נייד, מסכי טאבלט, מסכי טלוויזיה חכמה, מסכי לפטופ ומסכי מחשבים שולחניים. עם זאת, כדי להתאים את האפליקציה  לכל מסך מבוייל, יש לשקול את האלמנטים הבאים: גודל המסך, כיוון המסך, בין אם מדובר בכיוון התצוגה לאורך או לרוחב וכדומה. בנסוף, יש לשקול כיצד ייעשה שימוש באפליקציה, באיזה סוג מכשיר היא תהיה והאם היא מותאמת למכשיר זה או לא. התאמת אפליקציה יכולה להיות ביצוע שינויים בפריסה, הוספת תכונות חדשות ואופטימיזציה לביצועים במכשירים שונים.

מחפשים חברה לפיתוח אפליקציות? אנחנו הכתובת >>>

יתרונות התאמת אפליקציה לכל מסך

ניתן למנות מספר יתרונות: משתמשים יכולים להשתמש באותה אפליקציה בכל המסכים עם שינויים מינימליים, ניתן להשתמש באפליקציה במספר מכשירים, משתמשים לא צריכים לעבור הלוך ושוב בין אפליקציות. מומלץ לקבל שירות פיתוח אפליקציות מחברה בעלת מוניטין בתחום. השירות כולל ייעוץ, פיתוח מקצועי העונה על הצרכים, הדרכה, ליווי ככל הנדרש ועוד. מנהליה ישמחו לשרת לקוחות נוספים.