איך עובד קידום בטיקטוק?

צפיות בטיק טוק

אחת הרשתות החברתיות החדשות אך גם המעניינות ביותר בשנים האחרונות היא הטיקטוק. רשת חברתית פופולרית מאוד עם מאות מיליוני משתמשים פעילים מדי יום ברחבי העולם המאפשרת לנו לשתף סרטונים קצרים לצפייה ולצבור עוקבים. קראו בהרחבה על קניית צפיות בטיקטוק!

בתחילת האפליקציה הייתה יותר בשימוש של ילדים ובני נוער אך כיום יש קהל מבוגר רב המשתמש ברשת החברתית ופעיל בה מדי יום מה שגרם למשיכת קהל עסקי רב יותר לאורך הזמן שרוצה להשקיע בפרסום בטיקטוק ויותר אנשים שרוצים להיות כוכבי טיקטוק.

יצירת תכנים טובים לטיקטוק

ראשית יהיה עליכם לייצר תכנים טובים ומעניינים. בגדול מדובר בסרטונים קצרים עד 15 שניות כאשר משתמשים מסוימים יכולים לייצר אפילו סרטונים מעט ארוכים יותר. סוגי הסרטונים הנפוצים ביותר הם:

  • סרטוני ליפסינק – אנשים שמזיזים את הפה והשפתיים כאילו הם שרים שיר מסוים שמתנגן ברקע.
  • סרטונים מצחיקים – אנשים מציגים דברים שקרו להם, דברים אינטימיים, מספרים על עצמם דברים או מתעדים את עצמם ברגעים מצחיקים.
  • אתגרים – סרטונים שבהם אנשים מאתגרים את הקהל לבצע אתגרים כלשהו כמו למשל להקפיץ נייר טואלט, לשתות בקבוק קולה שלם בלי הפסקה ועוד.
  • ריקודים – סרטונים שבהם אנשים רוקדים לבד, עם המשפחה, עם החברים, עם הלהקה שלהם ועוד.

כיצד מקדמים את העסק או עצמנו בטיקטוק?

תצטרכו לפתוח ערוץ טיקטוק ולייצר תוכן מקורי, מעניין ומושך. עדיפות לסרטונים מצחיקים, מפחידים, הזויים, מעניינים וכו'. כדאי יהיה לבנות את התכנים סביב רעיון מסוים או נישה מסוימת כדי לייצר עקביות וקהל יעד רלוונטי המתעניין באותו נושא.

כדאי יהיה לייצר אתגרים מעניינים משלכם ולתייג את הסרטונים שלכם עם האשטגים של תחרויות, נושאים פופולריים ועוד. ככל שתהיה יותר מעורבות בסרטונים שלכם, האשטגים נכונים וכו' – כך הסרטונים שלכם יהיו יותר פופולריים וימשכו יותר קהל. מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://www.youhoo.co.il!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיפור יחס המרה: איך זה עובד?
אחד המושגים החשובים ביותר בקמפיינים בכלל ובפרט בעולם האינטרנט, הוא שיפור יחס המרה. הרעיון הוא פשוט....
קרא עוד »
מאי 27, 2021
בניית אתרי תדמית – לבחור את החברה הנכונה
כאשר אנחנו ניגשים לבנות אתר אינטרנט, בין אם מדובר באתר מכירות או באתר תדמית, אז מן הסתם אנחנו נרצה...
קרא עוד »
מאי 27, 2019
כל מה שחשוב לדעת על הדפסת אב טיפוס
אב טיפוס הוא תהליך של יצירת מודל או דגם של מוצר או שירות כדי לבדוק את היתכנותם, השימושיות והעיצוב שלו....
קרא עוד »
ינו 24, 2023