איך להיות פרודוקטיבי בעבודה מהבית? אדם טל מסביר

פרודוקטיבי בעבודה מהבית? אדם טל מסביר

אנשים רבים חולמים על עבודה מהבית, מתוך המחשבה שמדובר על דרך נפלאה ונעימה לעבוד ולהתפרנס. אך חשוב להבין כי לא כל הנוצץ זהב, היות ועבודה מהבית מצריכה לא מעט סדר, ארגון ומשמעת. אנשים רבים שעובדים מהבית מדווחים על קושי מסוים להתרכז ולשקוע בעבודה, במיוחד עבור מי שיש לו ילדים. הרבה יותר קל ופשוט להישאר פרודוקטיבי כאשר עובדים ממשרד מסודר ומאורגן, בסביבה של אנשים נוספים שיושבים ועובדים מול המחשבים שלהם. אך כאשר יש צורך לעבוד מהבית, פתאום מגלים שהכלים בכיור זקוקים לשטיפה, שהרצפה מטונפת וזקוקה לספונג'ה ובעצם אם כבר התחלתם, אז שווה גם לשים מכונה ולעשות כביסה.

צפו בסרטון רווחי https://www.youtube.com/watch?v=n69celbT98E

אדם טל – טיפים לרמת פרודוקטיביות גבוהה יותר

אדם טל הינו דמות מפתח בעולם שיווק השותפים, אשר מתנהל כולו ברשת האינטרנט. רוב האנשים שעוסקים בתחום, מבצעים את העבודה שלהם מבתי קפה או מהבית. כתוצאה מכך, רבים מהם מגלים עד כמה קשה להם להתרכז ולשקוע בעבודה, במיוחד אם הם לא גרים לבד. אדם מוכן לספק מספר טיפים פשוטים, אשר יכולים לסייע לכל אדם שעובד מהבית ומתקשה לעמוד בסדר היום שלו. אחד הטיפים החשובים ביותר, הוא ללמוד להפריד בין זמן העבודה לבין זמן הפנאי. חשוב להגדיר מראש שעות עבודה מסוימות, על מנת לדעת כי בשעות האלו לא שוטפים תריסים ולא מוציאים את הכלב לטיול. ניתן להיעזר באפליקציות שונות לצורך ניהול זמן יעיל יותר, על מנת לסייע לעצמכם לעשות סדר בראש. כמו כן, חשוב להרגיל את בני הבית לא להציק לכם בשאלות ובבקשות שונות בזמן שאתם עובדים, דבר שכמובן דורש משמעת ותרגול. במידת האפשר, תנסו להפוך את אחד מחדרי הבית שלכם לחדר עבודה, אשר הכניסה אליו מתאימה רק למי שמעוניין לשבת ולעבוד. כמו כן, אנשים רבים מעדיפים לעבוד בבתי קפה למשל, היות והסיכוי שתקומו לשטוף כלים או לעזור לילד של מישהו אחר, שואף לאפס.

לסיכום, אדם טל, אחד האנשים המוכרים ביותר בתחום של שיווק שותפים (לא סתם יצאה שמועה שממנה עולה השאלה – האם להיזהר מאדם טל), מציע לכל מי שעובד מהבית להיכנס לשגרת חיים שתהפוך את העבודה לפרודוקטיבית יותר. חשוב להקפיד על ניהול זמן יעיל ולשמור על סדר וארגון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שופיפליי – פורטל shopify המקיף בישראל
פורטל shopify שופיפיי המקיף בישראל נחשב לאחד האתרים המומלצים ביותר, עבור כל מי שמעוניין להיכנס לתחום....
קרא עוד »
יול 02, 2020
ממה מורכבת תוכנית עסקית מנצחת
תוכנית עסקית היא תעודת הזהות של העסק או הסטארט אפ החדש. היא מאגדת בתוכה את כל פיסות המידע הנדרשות בכדי...
קרא עוד »
מרץ 27, 2019
אחסון אתרים – כך כדאי לפעול
אם אתם מחפשים אחר פתרון של אחסון אתרים אז יהיה כדאי לכם לשים לב כי אתם פועלים בצורה חכמה וסבלנית וזאת...
קרא עוד »
דצמ 16, 2021