קידום העסק באינטרנט
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

קידום העסק באינטרנט

עסקים רבים, החלו לקדם את העסק שלהם ברשת המקוונת הרחבה. קידום העסק במרשתת, היא אחת הסיבות להצלחתם של עסקים רבים בעולם, אשר יודעים את החשיבות ואת היתרונות הרבים הקיימים בסוג שיווק זה.

קידום העסק באינטרנט

היום כולם כבר מבינים ומכירים את החשיבות הרבה שיש לנושא של קידום העסק באינטרנט. קידום כזה הוא משמעותי הרבה יותר מאשר כל קידום אחר אותו אתם מכירים. חברת פרסום טובה, תדע לייעל את פרסום המותג או החברה שלכם, ולהביאה ללקוחות רבים שלא ממש חשבתם שתוכלו להגיע אליהם.

היתרונות של שיווק מקוון

יתרון מרכזי בשימוש בערוצים מקוונים לשיווק עסק או מוצר, הוא כמובן היכולת למדוד את ההשפעה של כל ערוץ נתון, כמו גם לבדוק כיצד מבקרים שהגיעו בערוצים שונים, מתקשרים עם אתר או חוויית דף נחיתה שלכם. 

מבין המבקרים שעוברים ללקוחות משלמים, ניתן לבצע ניתוח נוסף כדי לקבוע אילו ערוצים היו היעילים ביותר לרכישת לקוחות בעלי ערך, כאלה שבאמת רוכשים מהסחורה שלכם.

ניתוח חוויות אפליקציות באינטרנט או בנייד, יכול לעזור לקבוע את הדברים הבאים:

  • אילו ערוצי שיווק מקוונים, הם החסכוניים ביותר ברכישת לקוחות, בהתבסס על יחס ההמרה של מבקרים ללקוחות ועלות אותם מבקרים.
  • אילו ערוצים יעילים יותר, כדי לרכוש ולהעלות ערך חיים גבוה יותר עבור לקוחות – כגון שיווק בדוא"ל, שמניע רכישות חוזרות ללקוחות קודמים.
  • אילו קבוצות לקוחות מציגות התנהגות מעורבות חזקה ופוטנציאל גבוה – כמו תוכנות או אפליקציות סלולריות, המצפות למכור יותר מוצרים ללקוחות עם מעורבות גבוהה.

עשו זאת בעצמכם

אם לא השתכנעתם שהדרך הטובה ביותר לקדם את העסק שלכם באינטרנט הוא באמצעות משרד פרסום באינטרנט או חברה המתמחה בשיווק כזה, למדו ברשת כיצד לעשות זאת בעצמכם.