ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

חותמת כיס – החותמת שתספק את החותם האישי שלנו

בכל עסקה שאנחנו עושים, על כל מסמך שאנחנו חותמים, בכל מכירה שאנחנו מבצעים, עלינו לספק חותם אישי רשמי אשר יוכיח שאנחנו עומדים מאחורי הסיכומים. אחרת הצד השני יכול לחשוש שאנחנו לא נעמוד מאחורי המילה שלנו, והאמינות שלנו תיפגע.

אנחנו יכולים לספק את החותם האישי, בעזרת חתימה סטנדרטית, פשוטה שנבצע באופן אישי. אך מאחר וחתימות אפשר לזייף ולא פעם גם אפשר להתכחש אליהן כך או אחרת, הרי שאנחנו צריכים משהו מעט יותר רשמי, פחות גמיש. לכן, אנחנו נחזיק חותמת כיס בעיצוב אישי. חותמת שרק לנו יש אותה ובעזרתה נוכל לחתום על כל מסמך ובכך הוא יהפוך רשמי. כך אנחנו לא נוכל להתכחש למסמך ולחתימה שלנו.

אנחנו יכולים למצוא מגוון חותמות כיס בשלל עיצובים, בין אם כאלה שכוללות פרטי התקשרות, בין אם כאלה שכוללות את שם העסק, לוגו ופרטים אחרים שלו. באופן טבעי, רק לנו או למי שמשתייך לעסק, יהיה באמת את החותמת ועל כן, סביר להניח שרק אנחנו נוכל להשתמש בה.

כיצד יוצרים חותמת כיס

אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, איך נרצה שהחתימה של החותמת תיראה. זה תלוי בסוג המקצוע שלנו ובסוג המסמכים עליהם אנחנו אמורים לחתום. יש הבדל בין חותמות אשר מיועדות למסמכים רשמיים לבין כאלה שמיועדות לחתימה על מסמכים שמיועדים לדברים אחרים.

מעבר לכך, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, היכן נרצה להכין את החותמת. סביר להניח, שנרצה לייצר ולרכוש אותה במקום שאפשר לסמוך עליו, שאכן הוא יכול לייצר עבורנו חותמת כיס ברמה גבוהה, חותמת כיס בעיצוב אישי מרשים ומיוחד. בסיכומו של דבר, זו תהיה החותמת שתלווה אותנו לכל מקום, לכל עסקה ומפגש.