סרטי תדמית אנימציה
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

סרטי תדמית אנימציה או וידאו?

אחת הדרכים הטובות ביותר למכור את העסק שלנו, לקדם ולשווק אותו לקהל הרחב, היא באמצעות סרטי תדמית. אלה סרטים שאנחנו מייצרים בעצמנו ומפיצים אותם בפלטפורמות שונות, אנחנו יכולים גם להציג אותם במגוון רחב של מקומות, בין אם זה כנסים, ועידות, פגישות ועוד.

השאלה הנשאלת היא, כיצד אנחנו יכולים וצריכים להפיק סרטי תדמית. עומדות לרשותנו שתי אופציות עיקריות. אופציה אחת היא לייצר סרט וידיאו, כלומר, לגייס צוות של צלמים, במאים וכדומה, לגייס שחקנים ושחקניות או להשתמש בצוות עובדים של המקום, לייצר תסריט מתאים ולצלם אותם.

אפשרות אחרת, היא לגייס אנשי מקצוע שמתמחים בהפקת סרטי תדמית אנימציה. כלומר, אנחנו יכולים להפיק סרט דרך המחשב. אפשר להשתמש בתוכנות שונות לשם כך. כל מה שאנחנו צריכים זה לגייס אנשי מקצוע שמתמחים בכך. השאלה היא כאמור, איזה מבין הסרטים יותר משתלם לנו.

מה עדיף לנו, אנימציה או וידיאו?

היתרונות של סרט וידיאו הם, ראשית, מדובר בסרט שכולל דמויות בשר ודם, מה שיכול לספק רמת אמינות אולי גבוהה יותר, וכן אנחנו יכולים לספק רגעי משחק ייחודים.

החסרונות הגדולים הם, הפקת סרט כזה עולה הרבה יותר כסף, לוקחת יותר זמן וכן אנחנו די מוגבלים מבחינת היכולות שלנו.

לעומת זאת, היתרונות של סרטי תדמית אנימציה הם, שאנחנו יכולים להשקיע בהם מעט כסף יחסית ולקבל תוצאה איכותית, ההפקה שלהם לא לוקחת הרבה זמן, וצריך לומר, הרבה פעמים, אנשים נמשכים יותר לסרטים כאלה מאשר לסרטים רגילים.

החסרונות של סרטי אנימציה, מאחר והם לא כוללים שחקנים ושחקניות, אלא דמויות אנימציה, ייתכן ויהיה מי שיחשוב שזה פחות אמין, מה עוד שזה גם לא מתאים בהכרח לכל תעשייה ותעשייה.