תשתית אינטרנט מומלצת – איך בוחרים

אנו חיים בעידן שבו האינטרנט משנה את חיינו במובנים רבים. זה הפך לכלי עבור מחפשי עבודה, סטודנטים ואנשי מקצוע לבצע את עבודתם. עם זאת, זה גם פתח הזדמנויות חדשות עבור רמאים ורמאים. סעיף זה נועד לספק לך כמה טיפים כיצד תוכל להגן על עצמך מפניהם. . אל תיפול למיילים שנשמעים טוב מכדי להיות אמיתיים. הם עושים זאת כמעט תמיד. קרא את האימיילים שלך בזהירות רבה, ואל תלחץ על קישורים במיילים שאתה מקבל. אל תשיב למייל אם האדם לא נראה אמיתי. בנוסף, בדקו את תוקפו של כל אתר או אפליקציה שנמסרו לכם על ידי השולח. אם כתובת URL או פיסת מידע אחרת שגויה או אפילו אם זה נראה כאילו טופלו בה, היזהר. אל תיפול למיילים שמתיימרים להיות מרשויות "רשמיות" כמו סוכנויות ממשלתיות ובנקים, שבדרך כלל מחפשים מידע אישי ואולי כסף. 

תשתית האינטרנט היא מרכיב מרכזי באינטרנט. זהו עמוד השדרה של כל תקשורת אינטרנט, הן בתוך מדינות ובין מדינות. זה גם היבט חיוני של החברה המודרנית שלנו. . זה עמוד השדרה של הכלכלה העולמית. תשתית אינטרנט מומלצת מאפשרת השתתפות באינטרנט הבינלאומי וב-World Wide Web, ובכך מהווה חלק ממערכת עולמית של מרחב סייבר שצומח מאז הקמתה. 

האינטרנט הוא הכלי החזק ביותר שיש לנו. זה עזר לנו להפיץ מידע וידע, להתחבר לאנשים בכל רחבי העולם ולהשיג עבודה. אבל זה גם מקום מסוכן בגלל הפוטנציאל העצום שלו לשימוש לרעה.

אנחנו צריכים לא רק להתייחס לתשתית האינטרנט כמקור מידע אלא גם כהזדמנות לשימוש לרעה. אנחנו צריכים לעשות כמיטב יכולתנו כדי לוודא שתשתית האינטרנט תפעל כמו שצריך, ללא בעיות אבטחה וללא כל השפעות שליליות על החברה שלנו. , תחרות, צרכנים וחברה. הגישה שלנו צריכה להיות להשתמש באינטרנט כאמצעי לעשות את העבודה שלנו, כך שהוא יהפוך לכלי לשירות הציבורי" המשימה היא לפתור בעיות אלו על ידי שיפור האבטחה והרציפות של הגישה לאינטרנט בכל רמה מבלי לפגוע או להזיק לרשת עצמה. 

קראו: מהו אינטרנט סיבים אופטיים >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אתר תדמית לעסק
אתר תדמית לעסקים הוא פלטפורמה מקוונת המעניקה לעסקים מראה מקצועי ומהוקצע. אתר התדמית העסקי הינו אתר...
קרא עוד »
יול 02, 2022
5 סיבות שעסקים קטנים חייבים סרטוני תדמית
מי שרוצה לפרסם בית עסק בצורה נכונה, יכול לפנות אל חברות הפקה שעוסקות בהפקת סרט מוצר, או אנימציה וחשוב...
קרא עוד »
אפר 20, 2020
סדנאות לנוער
בני נוער הם עם סקרן, עם הצמא לידע, עם המתעניין וחפץ לבלוע את העולם על כל האפשרויות שהוא מציע. זו הסיבה...
קרא עוד »
אוק 19, 2020