ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

דחיקת תוצאות שליליות בגוגל

זה באמת קשה למחוק תוצאות שליליות בגוגל. התוצאה היא שאנשים רבים מקבלים את התוכן שלהם נדחה על ידי מנוע החיפוש. זה יכול להיות בגלל כישורי כתיבה לקויים או דקדוק גרוע. כשאתה מחפש משהו, התוצאות שאתה מקבל מגוגל הן אלו שהכי רלוונטיות לשאילתה שלך.

הסיבה הנפוצה ביותר מדוע אנשים מוחקים את החיפושים שלהם היא כי הם לא אוהבים את מה שהם קיבלו בחזרה. חלק זה דן בדרכים שבהן גוגל יכולה לעזור לחברות למחוק תוצאות שליליות בדפי התוצאות של מנועי החיפוש שלהן (SERPs). הרעיון הוא למנוע מהתוצאות השליליות הללו לקבל טראפיק בכלל. ככל שלחברה יש יותר תנועה, כך גדל הסיכוי שהיא תוכל לשפר את דירוג ה-SERP שלה.

איך מוחקים תוצאות שליליות בגוגל?

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול בעולם והוא נמצא בשימוש על ידי למעלה ממחצית ממשתמשי האינטרנט. לחברה יש מסד נתונים גדול של שאילתות חיפוש והיא יכולה להשתמש בנתונים האלה כדי לעזור לך למצוא את מה שאתה מחפש. אם משתמש מזין מילת מפתח או שאילתה שגויה, גוגל יציג לו תוצאות מכל שאר מילות המפתח הקשורות למילת המפתח הזו, אך לא ניתן למצוא אותן בגוגל עצמו.

זהו מדריך קצר כיצד לבצע הדחקת אזכורים שליליים בגוגל. זוהי דוגמה מושלמת כיצד להשתמש במילות המפתח והביטויים הנכונים בתוכן שלך. המאמר יעזור לך להפוך את התוכן שלך לרלוונטי ושימושי יותר על ידי ביטול התוצאות השליליות ממנוע החיפוש של גוגל.

בעבר, אם רצית לייצר תוכן לנושא מסוים, היית צריך לעבור כלים ומחקרים רבים. היית מבלה שעות בקריאת מאמרים ואתרי אינטרנט, בניסיון למצוא את מילות המפתח הנכונות שיעזרו לך ליצור תוכן עם דירוג גבוה במנועי חיפוש.

>רוצים להסיר תוצאה שלילית מגוגל? פנו אל שירות ניהול מוניטין באינטרנט לביצוע המשימה