קידום אתרים
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

קידום אתרים

קידום אתרים הוא שירות פרסום דיגיטלי הניתן על ידי חברות קידום אתרים כמו באתר https://www.hooppa.co.il ו/או משרדי פרסום המספקים שירות זה כחלק ממעטפת שירותי פרסום נרחבת יותר. קידום אתרים נקרא גם קידום אורגני ומתייחס בדרך כלל לקידום במנוע החיפוש של גוגל כיוון שהוא הפופולרי ביותר ומרבית מנועי החיפוש האחרים גם כך מחקים את האלגוריתם החכם של גוגל (או מנסים לפחות) לכן אם תעבדו על קידום האתר בגוגל סביר להניח שהוא יקודם גם במנועי החיפוש הבינלאומיים האחרים לשפת האתר שלכם כמובן. קידום אתרים הוא הליך הדורש עבודה סיזיפית עבודה, עבודה עם כלים טכנולוגיים מתקדמים ועבודה על עשרות פרמטרים שונים.

מדוע חשוב לעבוד עם חברת קידום אתרים?

ניסיון לחסוך כסף כדי לקדם אתר באופן עצמאי עשוי בטווח הקצר/הארוך לעלות לכם הרבה יותר כסף ולגרום לכם נזק תדמיתי לא קטן. מי שאינו מנוסה עשוי לגרום לאתר שלו להגיע לארגז החול של גוגל (הרחק מתוצאות החיפוש וקרוב לאתרים שגוגל מענישה על ניסיונות שימוש בטכניקות לא ראויות או לא חוקית לקידום האתר בגוגל). כמו כן הלקוח צריך להיות במרכז ואילו מקדם לא מנוסה עשוי להתאים את התוכן והאתר רק לרובוט של גוגל הסורק את האתר ולשכוח שגם אם יגיעו אנשים רבים לאתר והתוכן יהיה רובוטי וחוויית המשתמש באתר גרועה זה לא יהפוך את הגולשים ללקוחות.

למה חברת הקידום תדאג לנו במסגרת עבודת הקידום?

כחלק מעבודת הקידום חברת הקידום (עברו לאתר למידע נוסף) תדאג להזין את האתר בתכנים חדשים, לערוך תכנים קיימים באתר ולהתאים אותם לצרכי מנועי החיפוש מבלי לפגוע באיכות התוכן ובחוויית הגולש, תבצע פעולות שונות לשיפור חוויית המשתמש באתר, תבנה מערך קישורים אפקטיבי מרחבי הרשת ותבצע עוד פעולות רבות החיוניות לקידום האורגני וגם לתחזוקה השוטפת של האתר.