שופיפליי - פורטל shopify המקיף בישראל
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

שופיפליי – פורטל shopify המקיף בישראל

פורטל shopify שופיפיי המקיף בישראל נחשב לאחד האתרים המומלצים ביותר, עבור כל מי שמעוניין להיכנס לתחום. זוהי הדרך המושלמת ללמוד על שופיפליי, להבין את כל הניואנסים השונים ולצאת לדרך. מדובר למעשה על פלטפורמה מקצועית ואמינה, שיכולה לסייע לכל אחד לפתוח חנות מקוונת. לא לכולם מתאים להשקיע בבניית אתר והתעסקות עם כתיבת קוד, חוויית לקוח וכדומה. לכן הרבה יותר פשוט והרבה יותר קל, להיעזר בפלטפורמה מוכנה, שמאפשרת לכל אחד לבנות את החנות שלו, בצורה הפשוטה והמקצועית ביותר. כל אחד יכול להיעזר בפלטפורמה הזאת, על מנת ליצור את החנות המקוונת שלו, ללא שום ידע מקדים בתכנות או בבניית אתרים. לכן פתרון זה נחשב ליעיל הן עבור מתחילים והן עבור מקצוענים. באמצעות הפורטל ניתן ללמוד על יתרונות הפלטפורמה, התוכניות השונות שהיא מציעה ללקוחותיה והדרך המושלמת ביותר לבנות את החנות שלכם.

שופיפליי – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב להבין כי מדובר על פלטפורמה המציעה תוכניות שונות (קראו בוויקיפדיה), כך שכל אחד יכול לבחור את התוכנית המתאימה ביותר עבורו. היום ניתן למצוא בפלטפורמה יותר מ- 800 אלף חנויות מקוונות, המשתמשות בשירותי החברה ונהנות מבנייה מקצועית, קידום ברמה הגבוהה ביותר ועיצוב המותאם באופן אישי לכל עסק ולכל לקוח. זוהי הדרך הפשוטה ביותר להשיק את החנות המקוונת שלכם ולנהל אותה בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. ניתן למכור כל מוצר אפשרי דרך הפלטפורמה, ללא שום הגבלה בכמות. כל אחד יכול לבחור האם לשלם עמלת מכירה (ששיעורה משתנה בהתאם לסוג התוכנית שבחרתם) או לחילופין, להשתמש בשירותי התשלום של הפלטפורמה, אשר נחשבים לזולים ומשתלמים יותר. כרגע שירות זה אינו מוצע בארץ, אף הוא קיים ברוב המדינות הגדולות. 

לסיכום, פורטל shopify המקיף בישראל מאפשר לכל אחד ללמוד על הפלטפורמה ולהבין את היתרונות העצומים שלה. מדובר על שירות נוח וקל למשתמש, המאפשר לכל אחד לפתוח חנות מקוונת, ללא שום צורך בידע מקדים בבניית אתרים, עיצוב אתרים, כתיבת קוד, קידום אתרים וכדומה. מדובר על חנות רב שפתית, הנהנית מעיצוב בהתאמה אישית וגמישות מלאה בנוגע שינויים אפשריים בקוד של החנות.