פורטל דרושים
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

מהו הסוכן החכם בפורטל דרושים?

כל אחד מחפש אחר רמת החיים הגבוהה ביותר שיש. ההבנה היא כי רמת החיים לא משפיעה רק על העושר שלנו אלא גם על ההרגשה הפנימית שלנו ועל מצב הרוח שלנו ועל כן היא כל כך חשובה וקריטית וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון. על רקע זה יש לציין כי רמת החיים שלנו מושפעת מהמון דברים וכולם חשובים ביותר. אך ההשפעה הגדולה ביותר שיש על רמת החיים שלנו היא העבודה שבו אנחנו עובדים. על כן כל אדם צריך לעשות הכול בכדי למצוא את העבודה הטובה ביותר שיש ולהשקיע בכך משאבים רבים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אתם חייבים להכיר את הסוכן החכם בפורטל דרושים וזאת עקב העובדה כי הסוכן הזה יכול להקל מאוד על החיים שלכם ולהבטיח כי יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא עבודה וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

לפני לימודים גבוהים? קחו בחשבון את המגמות העתידיות של שוק העבודה

עליכם להבין כי אם אתם לפני השלב של החלטה איזה מקצוע ללמוד אתם צריכים לשים דגש גדול על המגמות העתידיות של שוק העבודה. עליכם להבין כי אתם צריכים לשים דגש עצום על לימודים אשר יהיה להם ערך מוסף ואשר בעוד עשר או חמש עשרה שנה רובוטים לא יחליפו אתכם. עליכם להבין כי רובוטים צפויים להיכנס לכל תחום כמו משפטים, רפואה, ראיית חשבון, ועוד ועל כן יש לעשות הכול בכדי למצוא מקצוע אשר יש לו עתיד ברור ואשר יספק לנו פרנסה גם בעוד שלושים שנה ולא רק בעוד חמש שנים או עשר שנים.

האם זה משנה באיזה פורטל דרושים אני מחפש עבודה?

אם אנחנו חוזרים לנקודה של חיפוש עבודה אנחנו חייבים לקחת בחשבון כי יש משמעות אדירה לפורטל הדרושים שבו אנחנו מחפשים. עליכם להבין כי ככל שהפורטל יהיה יותר טוב כך יהיו בו יותר מודעות דרושים וכך הסוכן החכם שלו יהיה גם יותר טוב, כמו שתוכלו למצוא באתר אולג'ובס, וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק אם אנחנו רוצים לנהל את עניינו בחכמה.