חברת שיווק באינטרנט
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

חברת שיווק באינטרנט

השימוש באינטרנט הולך וגדל בכל יום ברחבי העולם – למעשה, למעלה מארבעה מיליארד אנשים ברחבי העולם משתמשים באינטרנט נכון לשנת 2020. כדי לקדם אתר מסוים ברשת, ישנן כמה פעולות שיש לעשות לפני כן.

חברת שיווק באינטרנט

שיווק נועד ותמיד היה, כדי להגיע ללקוחות היכן שהם נמצאים. פרסומות טלוויזיה, פרסומות מודפסות ושלטי חוצות – כולם מנסים לעשות בדיוק את זה.

חברת שיווק באינטרנט מציעה יתרונות ייחודיים שאמצעי שיווק אחרים אינם יכולים להציע – היקף טווח ההגעה, אפשרות להתאמה אישית של תוכן והזדמנות לבנות מערכות יחסים מרחיקות לכת עם לקוחות, בהיותם מעטים בלבד.

מהו שיווק באינטרנט?

שיווק מקוון, המכונה גם שיווק באינטרנט או פרסום באינטרנט, הוא סוג של שיווק המשתמש באינטרנט כדי להעביר מסרים לקידום מכירות ללקוחות בערוצים דיגיטליים כמו מנועי חיפוש, דוא"ל, אתרים ומדיה חברתית.

אסטרטגיות שיווק מקוונות כוללות עיצוב אתרים, SEO, דוא"ל, מדיה חברתית, PPC ושיטות אחרות הקשורות לאינטרנט.

בואו נצלול לשתי מטרות נפרדות שיהיו לכם במסגרת שיווק באינטרנט, כמו גם בשיטות הדרושות שתרצו לנקוט כדי להשיג מטרות אלה.

שיווק באינטרנט למשיכת לקוחות חדשים

אתם יכולים להשתמש באסטרטגיות שיווק מקוונות כדי למשוך לקוחות חדשים. לשם כך, תרצו בוודאי להתמקד בעיקר במודעות ברשתות חברתיות בתשלום, במנועי חיפוש ובעיצוב אתרים.

לדוגמה, ייתכן שתשתמשו בקהלי Lookalike של פייסבוק כדי להעביר את המסר שלכם בפני קהל הדומה לדמוגרפיה הליבה שלכם. לחלופין, אתם יכולים לשלם למשפיע על מדיה חברתית כדי לשתף תמונות של המוצרים שלכם לקהילה הוותיקה שלה. 

פרסום בתשלום

מדיה חברתית בתשלום יכולה למשוך לקוחות חדשים למותג או למוצר שלכם, אך תרצו לערוך מחקר שוק ובדיקות A-B טסט, לפני שתשקיעו יותר מדי בערוץ מדיה חברתית אחד.

כדי למשוך לקוחות חדשים, אתם צריכים גם לשמור על נוכחות SEO חזקה. עם 89% מרוכשי B2B ו- 81% מהקונים המשתמשים באינטרנט לצורך מחקר לפני קבלת החלטות רכישה, חובה שהעסק שלכם יהיה בחזית החיפוש אחר מילות מפתח קשורות. לא מסתדרים? תנו למומחים לעשות זאת עבורכם.