המדריך המלא למחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח

כחלק מהלמידה שלכם על איך לקדם את האתר שלכם בעזרת קידום אורגני, תגיעו לשלב בו תלמדו על מילות מפתח, איך למצוא אותן ולמעשה לבצע מחקר מילות מפתח עבור תחום מסוים אותו אתם מבקשים לקדם באינטרנט כפי שעושה כל חברה לקידום אורגני בגוגל. מחקר מילות מפתח הוא מחקר המאפשר לכם לזהות אילו מילים מחפשים גולשים באינטרנט ומה ימשוך לקוחות פוטנציאלים דווקא לאתר שאתם מקדמים.

המדריך המלא למחקר מילות מפתח – המדריך לקידום נכון

ערכו רשימה של נושאים רלוונטיים

תחילת מחקר מילות מפתח מתחיל בכך שאתם מאגדים את כל הנושאים הרלוונטיים לעסק שלכם, לאתר שלכם, ומדרגים אותם לפי חשיבות. נושאים אלו יעזרו לכם להיות מדויקים יותר במילות המפתח אותם אתם בוחרים, שיהיו זהות למילות החיפוש של גולשים מזדמנים. אם העסק שלכם קשור לצעצועי ילדים, תרצו לקטלג כל תחום צעצועים לגופו ולהתחיל להתמקד.

האריכו את מילת המפתח

לאחר שהבנתם אילו מילות מפתח אתם צריכים בכדי להעלות את האתר שלכם בדיוק החיפוש, אתם צריכים לחשוב כגולש המחפש דבר מה ועל כן, עליכם להאריך את מילות המפתח לכדי שאלה בעלת כמה מילים. למשל – איפה יש צעצועי ילדים?

חפשו בעצמכם 

במהלך מחקר מילות המפתח שלכם, קחו מספר מילים שבחרתם ועשו עליהם חיפוש בגוגל. גוגל יראה לכם בסוף העמוד אילו חיפושים דומים היו למה שאתם מחפשים, מה שיעזור לכם להבין לאיזה כיוון להרחיב את מחקר מילות המפתח ובאילו מילות מפתח להשתמש לקידום האתר שלכם.

כמה שיותר

אין דבר כזה יותר מדי מילות מפתח ועל כן עליכם לחשוב בצורה היצירתית ביותר כשזה מגיע למילים אלו. בעולם האינטרנט אין תחום שיש לו רק עסק אחד ועל כן אם אתם רוצים להפוך את העסק שלכם לייחודי, אתם צריכים לגרום לו לבלוט. מילות חיפוש רבות יכולות לעזור לאתר שלכם להיות מקודם בצורה טובה ונכונה.

כדאי לבדוק > קישורים בתשלום באתר Qplay

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרים – למה רצוי לשכור חברה מקצועית
הרבה פעמים, בעל עסק או בעל מקצוע שמעוניין להקים אתר אינטרנט מתלבטים בשאלה האם לעשות זאת באופן מקצועי,...
קרא עוד »
ספט 14, 2021
משחקים באתר – 7XL בביטחון בראש שקט
אם אתם רוצים לשחק פוקר אונליין, זה כמובן יהיה חשוב ביותר שתבחרו בפלטפורמה מעולה שאתם יכולים להיות...
קרא עוד »
יול 07, 2022
ניהול רכש בצורה המתקדמת ביותר
אם בעבר ניהול רכש של חברה דרש מאתנו לתמרן בין הרים של ניירת, כיום כל הפעולות הדרושות לניהול רכש...
קרא עוד »
מאי 26, 2022