כך בכור גולן מקדם אתרים
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

כך בכור גולן מקדם אתרים

בכור גולן מתעסק בקידום אתרים מזה לא מעט שנים והוא מבין בדיוק כיצד צריך לגשת לפרויקט מורכב של קידום אתר לקוח. במאמר הבא הוא יחלוק אתנו מספר עקרונות בסיסיים שמנחים אותו כאשר הוא ניגש לקדם את אתרי הלקוחות שלו.

כל אחד מכם שירצה לשפר את יכולות קידום האתרים שלו יכול להיות בטוח כי הוא ימצא תועלת רבה בקריאת המאמר הזה מפי בכור גולן.

תמיד עקבו אחר המתחרים שלכם

קידום אתרים זה דבר מאוד דינמי ולפי בכור גולן יהיה כדאי לעקוב באופן הדוק אחר המתחרים שלכם בגוגל. שימו לב כי אם הם משנים את האסטרטגיה שלהם, למשל התחילו לעבוד עם שירות בניית קישורים ובנו קישורים חדשים וחזקים או משתמשים בטכניקות קידום מאוד ספציפיות. תוכלו ללמוד מכך המון ולקחת את יכולות הקידום שלכם מספר שלבים קדימה בדרך זו.

עקבו אחר העדכונים האחרונים של גוגל

אלגוריתם החיפוש של גוגל תמיד עובר שינויים ואם תהיו מעוניינים להיות במצב מיטבי בכל הנוגע ליכולת קידום האתרים שלכם יהיה מומלץ שתוודאו כי אתם עושים ככל שצריך ומתעדכנים על בסיס קבוע בכל עדכון. כך תוכלו לפעול בהתאם ולוודא כי אינכם נשארים מאחור או מבצעים פעולות קידום שעלולות לפגוע באתר בסופו של דבר.

התייעצו עם מקדמים אחרים

דבר שמאוד מומלץ על ידי בכור גולן זה להתייעץ כל העת עם קולגות. כך תוכלו ללמוד המון ולהבין כיצד אחרים מבינים וניגשים אל תחום קידום האתרים. הדבר יעשיר את היכולות שלכם במספר רמות ותוכלו למצוא עצמכם מגיעים מספר רמות קדימה בכל הנוגע לכישורי הקידום שלכם כתוצאה מכך. אז אל תתעכבו עם כך ושימו לב כי אתם מתחילים לבחון היטב את האפשרויות השונות להתייעץ ולדון עם מקדמים אחרים על נושאים רלוונטיים.