להקים אתר סחר
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

3 סיבות להקים אתר סחר

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר הסברים, מדוע עולם הסחר באינטרנט גדל ויחליף בבוא היום את עולם הסחר הרגיל שאנחנו מכירים, עולם הסחר הקמעונאי. מתוך אותם הסברים, אנחנו יכולים להבין טוב יותר מדוע משתלם להקים אתר סחר.

לפני שאנחנו נציג שלוש סיבות, מדוע משתלם באמת להקים אתר סחר, חשוב להדגיש, לא בהכרח לכל אחד זה משתלם אך מצד שני, הרבה מאוד עסקים, בעלי מקצוע ונותני שירותים אחרים, שאין להם אתר סחר, משתלם להם לייצר אתר כזה, ולו בגלל הסיבה הפשוטה, שכך הם יכולים לייצר תהליך עבודה הרבה יותר טוב ממה שהם מייצרים באופן רגיל.

הנה שלוש סיבות מדוע משתלם להקים אתר סחר, בין אם אנחנו מחזיקים ברשותנו עסק קטן או עסק גדול, מקומי או בינלאומי, עסק שמוכר מוצרים או מספק שירותים לקהל הלקוחות שלנו.

סיבה ראשונה לבניית אתר מכירות, כך אנחנו יכולים לייצר תנועה גם כשהעסק איננו פעיל. כלומר, גם בשעות בהן העסק לא עובד, ימים בהם לא עובדים, עדיין, האתר יהיה פעיל, גולשים ייכנסו אליו ויוכלו לבצע עסקאות כאלה ואחרות. זה אומר שהעסק יוכל להכניס כסף גם אם אנחנו לא בהכרח עובדים.

סיבה שנייה, כך אנחנו יכולים למשוך אל האתר גולשים מכל מקום בארץ, מכל מקום בעולם. באמצעות פרסום נכון, קידום חכם, אנחנו יכולים לחשוף את האתר בפני גולשים שאינם בהכרח מהאזור בו אנחנו עובדים, כולל גולשים מחו"ל, וזה יכול לייצר תנועה וכמובן לעזור לנו לבצע עסקאות. דבר שבאופן רגיל, בלתי אפשרי לבצע.

על פי חברת אגאי, סיבה שלישית, אתר סחר חוסך הרבה מאוד כסף. הוא חוסך לנו כסף בכל הקשור לעלויות של כוח אדם, הוא חוסך לנו כסף בכל הקשור לשכירות, הוא חוסך לנו כסף באינספור דברים קטנים אחרים. אנחנו יכולים להרוויח יותר ולהשקיע פחות.

נקודה אחרונה שאנחנו צריכים להתייחס אליה, כל זה נכון בתנאי שעובדים בצורה חכמה, בתנאי שיוצרים אתר חכם, וכמובן, בתנאי שאנחנו בסופו של דבר פועלים נכון מול הגולשים, מול הלקוחות שלנו. אחרת אנחנו לא יכולים לייצר תהליך עבודה חכם ואנחנו לא נפיק תועלת מהחנות שלנו.