ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

מהו הליך עבודה סטנדרטי בין בונה אתרים ללקוח?

כאשר חברת בניית אתרים עובדת על אתר חדש ללקוח יש תהליך שלם בבניית האתר. זה לא לוקח יום וגם לא שבוע בדרך כלל. יש אסטרטגיה ברורה מאחורי בניית האתר, מסלול שהלקוח צריך לעבור באתר ועוד. לכן כאשר אתם באים לבחור חברת בניית אתרים תבדקו עם החברה שאתם אכן עוברים את התהליך המלא כדי שהאתר שלכם יהיה מספיק מקצועי ומשקף את הצרכים שלכם.

שלב 1 – אפיון האתר והכנת הסכם עבודה:

השלב הראשון יהיה לאפיין את האתר, הצרכים של בעל העסק, סוג האתר, המבנה, העיצוב, הצבעים והתוכן. לאחר מכן יהיה על הצדדים לערוך הסכם עבודה (בדרך כלל לחברת בניית האתרים יהיה הסכם כזה שמשתנה רק במעט בהתאם למאפיינים ולתמחור מול אותו לקוח אך רוב הסעיפים תקפים לכל לקוחות החברה). ההסכם צריך להגן על חברת בניית האתרים בנושא התשלומים מול הלקוח והדרישות שסוכמו בין הצדדים מראש אך גם על הלקוח שהוא מבקש את האתר שלו בזמן ובהתאם למה שנכתב בהסכם.

שלב 2 – הכנת מוקאפ או טיוטה והצגה ללקוח:

מוקאפ הוא למעשה הדמיה של איך האתר או עמוד מסוים בו יראה. לא כל חברת בניית אתרים מכינה מוקאפ, לעתים יהיה מדובר בציור שישמש כטיוטה או שבעזרת האפיון יכינו את האתר בתצוגה הראשונית שלו להציג ללקוח.

שלב 3 – בניית האתר בפועל והגשה ללקוח להערות והתרשמות:

כעת בונה האתר יבנה את האתר בפועל, עם כל ההערות של הלקוח על הטיוטה הראשונית ויציג את התוצר המוגמר ללקוח לפני ליטושים אחרונים.

שלב 4 – שלב הליטושים הסופי לפני יציאת האתר לאור:

לאחר שהלקוח עובר על האתר והעמודים בו ומתרשם מהעיצובים ומכל האספקטים השונים של האתר הוא יציע הערות לשיפור ובונה האתר יבצע ליטושים אחרונים לפני פרסום האתר.