ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

מחיר בניית אתר

עלות בניית אתר אינה זהה עבור כולם (בדקו מחיר בניית אתר webitnow). יש אנשים שחושבים שיותר זול לבנות אתר מאשר לשכור חברת קידום אתרים. אבל זה לא נכון. עלות בניית אתר תלויה במורכבות הפרויקט ובמספר הדפים שתרצו לקבל.

עלות בניית אתר היא אחד הגורמים החשובים ביותר שלקוח ישקול בבחירת חברת עיצוב אתרים.

ניתן לחלק את עלות בניית האתר לשתי קטגוריות:

1. עלויות פיתוח האתר: אלו הן העלויות שנגרמות לפיתוח ותחזוקת האתר. זה כולל את כל סוגי התוכנה, החומרה והוצאות אחרות הנדרשות לבניית האתר שלך.

2. עלויות אירוח אתרים: אלו הן העלויות שנגרמות עבור אירוח האתר שלך בשרת מקוון או ספק שמות דומיין כמו גוגל או מיקרוסופט. זה כולל את כל סוגי התוכנה, החומרה והוצאות אחרות הנדרשות כדי לארח את האתר שלך בשרת.

>קבלו הצעת מחיר בניית אתר webitnow

טיפים חשובים בבניית אתר

1. תעשו מחקר מתחרים עמוק ויסודי – חשוב לזכור שברגע שהאתר יעלה לאוויר האתר יתמודד מול אתרים אחרים, חלקם ותיקים יותר וחלקם חדשים, אתרים שבנו לעצמם סמכות ואתרים שנראים לא מקצועיים בעליל. דקה לפני שאתם בונים אתר, תכנסו לאתרי האינטרנט של המתחרים שלכם ותנסו להבין מה היתרונות שלהם עליכם.

2. תנסו לייצר היררכיה נכונה והגיונית לאתר -התכנון המבני של האתר שלכם יעזור לגוגל להבין במה האתר שלכם מתמקד, וגם יעזור להפוך את הניווט באתר להרבה יותר קל ופשוט.

3. תשדלו לבחור חברת אחסון שמציעה אחסון מהיר עם תמיכה מעולה לאתר – למה זה חושב כי כאשר הזחלנים של גוגל יגיעו לאתר (והם יגיעו) ויתקלו באתר מושבת או לא זמין ולא קריא לא משנה כמה טוב האתר שלכם האתר לא יתאנדקס וסביר להניח שלא תרוויחו ממנו את מה שרציתם

אם אתם לא בטוחים איך לבנות אתר וכמה זה יעלה לכם, תנסו להתייעץ עם חברה מקצועית לבניית אתרים, הם בטוח יעזרו לכם.