קישורים לאתר
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

איך משיגים קישורים לאתר

קישורים חיצוניים לאתר הם חלק בלתי נפרד מקידום אתר האינטרנט ואי אפשר להתקדם ללא פעולה זו. לכן, במאמר זה המומחים שלנו יפרטו בפניכם כיצד משיגים את אותם קישורים לאתר. התחילו לקרוא

השכרת שירותי בניית קישורים

יש עסקים אשר מציעים שירות בניית קישורים חיצוניים לאתרי אינטרנט. כאן חשוב לוודא שאכן מדובר על עסק המציע שירות קישורים איכותיים למקדמי אתרים ובעלי אתרים.  אין להתפשר על איכות וחשוב לפנות אל עסק המציע קישור טקסטואלי מתוך תוכן, שכן כאן מדבר על סוג הקישור האפקטיבי ביותר לקידום האתר שלכם. בחירת עסק המספקת שירות קישורים חיצוניים תיעשה רק לאחר שתוודאו את הדברים הבאים:

  • קישורים ממאמרים – העסק מציע קישורים איכותיים לאתר ממאמרים לא מועתקים.
  • תכנים בהזמנה אישית – כל המאמרים נכתבים בשבילכם, כך שהקישורים אינם נלקחים ממאמרים קיימים.
  • התאמה אישית – נושאי התכנים אשר יכתבו יותאמו לתחום אתר האינטרנט של הלקוח.
  • משתלם כלכלית – אותו עסק מציע ללקוח בנק קישורים איכותיים במחירים משתלמים.

קישורים באמצעות פוסטים

שיטה נוספת להשיג קישורים לאתר היא באמצעות פוסטים אורחים. כאן מדובר על קישור אשר יצא מתוך חתימה של האדם שכתב את אותו פוסט, במאמר שמתפרסם באתר חיצוני זה או אחר. כלומר, ניתן לכתוב פוסט ובסיומו להוסיף חתימה עם קישור לאתר ולהטמיע את אותו פוסט בבלוג אחר.

החלפת קישורים

אחת מהדרכים להשיג קישורים לאתר היא על ידי פעולת החלפת קישורים. כיוון שעל פי גוגל לא ניתן לבצע החלפת קישורים בכמות גדולה חשוב להיעזר במתווך, קרי, מקדם אתרים אשר יהיה אחראי להובלת העסקה. כלומר שאתר מסוים יוציא קישור לאתר אחר ויקבל קישור נכנס מאתר שלישי.

לסיכום, ישנן שיטות רבות להשגת קישורים לאתר. נכון להיום הדרך היעילה והחסכונית ביותר להבטיח קידום איכותי לאתר שלכם היא באמצעות פנייה אל חברה איכותית המספקת שירות זה.