מה ההבדל בין ביטקוין לאתריום?

ביטקוין ואת'ריום הם שני מטבעות קריפטוגרפיים שנמצאים בשוק כבר זמן מה. שניהם מבוזרים והיו רוצים ליצור כלכלה דיגיטלית שאינה נשלטת על ידי אף ממשלה. ההבדל בין ביטקוין לאתריום הוא בטכנולוגיה הבסיסית שלהם. ביטקוין משתמש ב-SHA-256 בתור אלגוריתם הגיבוב שלו בעוד Ethereum משתמש ב-Ethash בתור אלגוריתם הגיבוב שלו.

ביטקוין ואת'ריום הם שני מטבעות קריפטוגרפיים שונים. הם לא אותו דבר, אבל יש להם הרבה קווי דמיון. ביטקוין הוא מטבע וירטואלי שניתן להשתמש בו כדי לשלם עבור סחורות ושירותים. זה מבוזר, כלומר אין רשות מרכזית ששולטת בו.

Ethereum היא פלטפורמה מבוזרת להפעלת חוזים חכמים: אפליקציות הפועלות בדיוק כפי שתוכנתו ללא כל אפשרות של השבתה, צנזורה, הונאה או הפרעות של צד שלישי. ההבדל בין השניים הוא שביטקוין קיים מאז 2009 בעוד Ethereum שוחרר ב-2015.

תלמדו להשקיע את הכסף שלכם

ביטקוין ואת'ריום הם שני מטבעות קריפטוגרפיים עיקריים שנוצרו בשנת 2009. הם נוצרו כדי לשמש כצורה מבוזרת של מטבע דיגיטלי שאינו נשלט על ידי אף רשות מרכזית.

ביטקוין הוא המטבע הקריפטו הראשון שנוצר אי פעם והוא נוצר מתוך מחשבה על מטרה ספציפית – ליצור מטבע דיגיטלי חלופי שיהיה חופשי מרגולציה או שליטה ממשלתית, אך עדיין יוכל לספק למשתמשים דרך מהירה ויעילה לשלוח כסף לכל העולם.

כל אחד יכול להתחיל להשקיע

Ethereum היא פלטפורמה מבוזרת להפעלת חוזים חכמים, שהם יישומים הפועלים בדיוק כפי שתוכנתו ללא כל אפשרות של השבתה, צנזורה, הונאה או הפרעות של צד שלישי.

לאחר שתיכנסו לתחום הזה ותלמדו עליו, תוכלו לקנות מטבעות קריפטו ולהפוך אותם להשקעה חכמה ומשתלמת. כך שזה משהו שיהיה כדאי לכם להתחיל לחשוב עליו ברצינות מבחינתכם.

קראו על ביטס אוף גולד >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרים – למה רצוי לשכור חברה מקצועית
הרבה פעמים, בעל עסק או בעל מקצוע שמעוניין להקים אתר אינטרנט מתלבטים בשאלה האם לעשות זאת באופן מקצועי,...
קרא עוד »
ספט 14, 2021
איך עובד קידום בטיקטוק?
אחת הרשתות החברתיות החדשות אך גם המעניינות ביותר בשנים האחרונות היא הטיקטוק. רשת חברתית פופולרית...
קרא עוד »
דצמ 05, 2021
הכירו לוח דרושים בו כולם מוצאים מה שהם מחפשים
אין ספק כי אחד הדברים הכי קשים שקיימים הוא לחפש עבודה. אתם יכולים להיות האנשים הכי חכמים בעולם (או...
קרא עוד »
יונ 10, 2019