פורטל ספקים
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

מהו שימוש בפורטל ספקים? למה צריך את זה?

אם התעסקתם פעם עם ספקים אתם בוודאי יודעים כמה כאב ראש טכני זה כולל. הספק מגיע, נותן לכם את הסחורה וצרור דפים. קבלות, חתימות שקיבלתם ועוד המון נהלים שהם לכשעצמם חשובים אבל הייתם מאוד שמחים לדלג על כל השלבים הללו.

בדיוק בשביל זה יש פורטל ספקים. הכול רשום. הכול אוטומטי. אתם רק לוקחים את הסחורה והולכים לבית, סליחה, למחסן או לחנות שלכם.

אז מהו שימוש בפורטל ספקים? מה היתרון בו? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

שימוש בפורטל ספקים:

פורטל ספקים מאפשר לכל בעל עסק שמתנהל מול ספקים להוריד מעליו את כאב הראש הזה. אתם מתחברים לפורטל, שם יש את כל הספקים של העסק שלכם. חשוב להדגיש שבעסקים רבים יש הרבה סוגי ספקים. יש ספקים מקצועיים שאחראיים על שירותים מסוימים, יש ספקים שאחראיים להביא את חומרי הניקוי למבנה של העסק ולמקום של העובדים וכדומה. 

הכול נמצא שם. כמו כן, הכול מנוהל בצורה חכמה. אין עוד דפים מול הספקים. אתם מזמינים שם, מקבלים ישירות את החשבונית אליכם דרך המערכת והסחורה מגיעה עם שליח. זה הכול.

כל הדברים הקטנים הללו, לכאורה, יכולים לגמרי לעשות את ההבדל בין עסק שפועל באופן יעיל ומתקדם קדימה תוך כדי שהוא משפר את הדברים החשובים, לבין עסק שמדשדש באותו מקום ועסוק במיליון משימות ובכיבוי שריפות כל הזמן. 

לכן, אם אתם רוצים להיות יעילים עסקית, כדאי להשתמש בפורטל ספקים שיסגור לכם את הפינה הזו. אמנם נכון, יש לזה עלות חודשית אבל אם תחשבו תשלום מול תועלת תגלו שהשירות הזה חוסך לכם זמן רב מידי יום וכאב ראש. הוא מאפשר לכם להתרכז בדברים החשובים בעסק.

לפרטים נוספים צרו קשר עם CloudERP והם ישמחו לספק לכם פרטים נוספים