ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

מי חייב לעבור קורס LINUX?

מערכת ההפעלה לינוקס היא אחת ממערכות ההפעלה הפופולריות בעולם. הפופולריות שלו נובעת מהגמישות, יכולת ההסתגלות וקלות השימוש שלו. במאמר זה אנו הולכים לדון כיצד לינוקס עובדת, כיצד היא שונה ממערכות הפעלה אחרות ומדוע כדאי לבחור בה עבור העסק שלך. . מבוא קצר ללינוקס לינוקס היא מערכת הפעלה אשר פועלת על חומרת המחשב ועל התוכנה הדרושה להפעלתה. זוהי תוכנת קוד פתוח בחינם. המשמעות היא שכל אחד יכול להשתמש בו ולשנות אותו כרצונו ללא כל תיעוד או הסכמה מהמפתחים שלו. זה הופך את לינוקס לבחירה מצוינת עבור עסקים שרוצים להפעיל שרת משלהם בלי נאלץ להתמודד עם העלויות הנובעות מבעלות על שרת מורשה. אובונטו פופולרית מאוד, אבל לא מוכרת כמו לינוקס או דומה. עם זאת, זה קל יותר לשימוש ומתאים קצת יותר לרוב העסקים הקטנים. יש לו מנהלי התקנים קנייניים משלו שניתן להשתמש בהם בשילוב עם מנהלי ההתקן של לינוקס אם ברצונך לעשות זאת.

מערכת ההפעלה לינוקס היא אחת ממערכות ההפעלה הפופולריות והנפוצות בעולם. זוהי תוכנה חינמית בקוד פתוח (FOSS) שפותחה על ידי Linus Torvalds ושוחררה ב-28 במרץ 1991. מערכת ההפעלה מבוססת על ליבת UNIX בעלת משימה אחת, עם ממשק משתמש חדש בשם GNUstep. לינוקס נכתבה בשפות C ו++C, תוך שימוש בהפצת התוכנה של ברקלי (BSD) כבסיס שלה. התוכנה תוכננה להיות קלה להתקנה ולשימוש ללא צורך בידע מיוחד בתכנות או במדעי המחשב.

מי צריך ללמוד קורס לינוקס?

המסיימים בהצלחה קורס לינוקס יזכו בתעודת ייעודית בהכשרה מקצועית מסוג זה שתוכל לסייע להם במגוון תפקידים בתחום המחשבים וההייטק. מכיוון שמדובר במערכת הפעלה מאוד פופולרית, חלק ניכר מבתי העסק המגייסים עובדים בתחום זה דורשים גם הכשרה מקצועית של קורס LINUX.

ללימודי הייטק נוספים >>>