מי חייב לעבור קורס LINUX?

מערכת ההפעלה לינוקס היא אחת ממערכות ההפעלה הפופולריות בעולם. הפופולריות שלו נובעת מהגמישות, יכולת ההסתגלות וקלות השימוש שלו. במאמר זה אנו הולכים לדון כיצד לינוקס עובדת, כיצד היא שונה ממערכות הפעלה אחרות ומדוע כדאי לבחור בה עבור העסק שלך. . מבוא קצר ללינוקס לינוקס היא מערכת הפעלה אשר פועלת על חומרת המחשב ועל התוכנה הדרושה להפעלתה. זוהי תוכנת קוד פתוח בחינם. המשמעות היא שכל אחד יכול להשתמש בו ולשנות אותו כרצונו ללא כל תיעוד או הסכמה מהמפתחים שלו. זה הופך את לינוקס לבחירה מצוינת עבור עסקים שרוצים להפעיל שרת משלהם בלי נאלץ להתמודד עם העלויות הנובעות מבעלות על שרת מורשה. אובונטו פופולרית מאוד, אבל לא מוכרת כמו לינוקס או דומה. עם זאת, זה קל יותר לשימוש ומתאים קצת יותר לרוב העסקים הקטנים. יש לו מנהלי התקנים קנייניים משלו שניתן להשתמש בהם בשילוב עם מנהלי ההתקן של לינוקס אם ברצונך לעשות זאת.

מערכת ההפעלה לינוקס היא אחת ממערכות ההפעלה הפופולריות והנפוצות בעולם. זוהי תוכנה חינמית בקוד פתוח (FOSS) שפותחה על ידי Linus Torvalds ושוחררה ב-28 במרץ 1991. מערכת ההפעלה מבוססת על ליבת UNIX בעלת משימה אחת, עם ממשק משתמש חדש בשם GNUstep. לינוקס נכתבה בשפות C ו++C, תוך שימוש בהפצת התוכנה של ברקלי (BSD) כבסיס שלה. התוכנה תוכננה להיות קלה להתקנה ולשימוש ללא צורך בידע מיוחד בתכנות או במדעי המחשב.

מי צריך ללמוד קורס לינוקס?

המסיימים בהצלחה קורס לינוקס יזכו בתעודת ייעודית בהכשרה מקצועית מסוג זה שתוכל לסייע להם במגוון תפקידים בתחום המחשבים וההייטק. מכיוון שמדובר במערכת הפעלה מאוד פופולרית, חלק ניכר מבתי העסק המגייסים עובדים בתחום זה דורשים גם הכשרה מקצועית של קורס LINUX.

ללימודי הייטק נוספים >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שופיפליי – פורטל shopify המקיף בישראל
פורטל shopify שופיפיי המקיף בישראל נחשב לאחד האתרים המומלצים ביותר, עבור כל מי שמעוניין להיכנס לתחום....
קרא עוד »
יול 02, 2020
למה גם אתם חיייבים מערכת ERP?
מערכת ERP היא מערכת המנהלת את התהליכים העסקיים של החברה, החל ממכירות ועד ייצור ועד שירות לקוחות. זה חלק...
קרא עוד »
אוג 15, 2022
גובה שכר המינימום בישראל – דע [מינימום] את שמגיע לך
אין ספק כי יש משמעות אדירה לשאלה כמה כסף אנו מרוויחים. אף אחד לא אמר שאנו צריכים להרוויח חמישים אלף...
קרא עוד »
יונ 10, 2019