ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

קידום אתרי WIX

אתרי WIX הם אחת הדוגמאות הטובות ביותר לאופן שבו ניתן להשתמש בתעשיית השיווק Wix הוא בונה אתרים קטן המשמש ליצירת אתרים ובלוגים. יש לו עקומת למידה נמוכה יחסית והוא קל לשימוש. בנוסף, זה מאפשר לך ליצור אתר אינטרנט עם מגוון רחב של תבניות שניתן להתאים אישית עד שתאהב אותן Wix היא הבחירה הטובה ביותר לעסקים שרק מתחילים ורוצים להחזיק אתר אבל אין להם הרבה מה להציע או ניסיון בעיצוב אתרים. אם אתה כבר יודע איזה סוג של עיצוב ותוכנה אתרים אתה רוצה אז Wix  אולי לא יתאים לצרכים שלך – במיוחד אם אתה מומחה בתחום זה. עם זאת Wix נהדר למתחילים ולאנשים שרוצים דרך  קלה להעמיד אתר חדש שיהיה אף קל לקידום. מה זה Wix ואיך זה עובד? Wix נוצר על ידי Chris Horsfall והיא מבוססת על שירותים של גוגל. התכונה העיקרית של Wix היא היכולת ליצור אתרים שניתן להתאים, להתאמה אישית ולשנות לעתים קרובות – מבלי להשקיע כסף רב ביצירת אתר בהתחלה. 

Wix היא פלטפורמת תוכנה חינמית וקוד פתוח לבניית אתרים. זוהי מערכת CMS (Content Management System) פופולרית מאוד המשמשת אלפי מפתחים ברחבי העולם. היתרון העיקרי של Wix הוא שהוא עוזר לך לבנות אתר משלך תוך מספר דקות. זה גם מספק כמה תכונות בסיסיות כמו מסחר אלקטרוני, בלוג, פורום וכן הלאה. . מהן התכונות המגניבות של Wix 1. זה בחינם לשימוש. אתה. 2. האתר מקודד בקובצי HTML ו-CSS בלבד, כך שהוא סופר קל לשימוש ולהתאים אישית את האתר שלך בכמה לחיצות כפתור Wix תומך ברוב הדפדפנים והיישומים ( ולכן קל לקידום כמו Chrome, Google Drive  וכו'.

אתה יכול להשתמש באתרי WIX כדי לקדם את המוצרים והשירותים שלך, כך שאנשים ימצאו אותם כשהם מחפשים את הדברים האלה באינטרנט. אתה יכול גם ליצור תנועה לאתר שלך באמצעות קידום אתרי WIX. לדוגמה, נסתכל על אחד מאתרי Wix הפופולריים ביותר זהו כלי שנוצר על ידי Wix המאפשר לך ליצור אתר משלך מאפס תוך דקות ספורות!

>צפו! ערוץ יוטיוב על קידום אתרים אורגני בגוגל