סדנאות לנוער
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

סדנאות לנוער

בני נוער הם עם סקרן, עם הצמא לידע, עם המתעניין וחפץ לבלוע את העולם על כל האפשרויות שהוא מציע.

זו הסיבה שיש היום כל כך הרבה חברות המציעות סדנאות לנוער שונות, קורסים שונים ואף פעילויות מסוגים שונים המיועדים כולם לילדים ולבני נוער כאשר המטרה היא להעשיר את עולמם ולאפשר להם לטעום עוד ועוד תכנים בנושאים שונים ומגוונים.

סדנאות בעידן הקורונה

עידן הקורונה הצליח להשפיע על כל המישורים בחיים שלנו. למעשה אין תחום שלא הפך למשהו אחר או הושפע ברמה כזו או אחרת בגלל כל ההגבלות שהקורונה הביאה איתה אלינו.\הילדים ובני הנוער מוצאים את עצמם מבלים שעות ארוכות בבית בלי שתהיה להם מסגרת הלימודים הבועה. ישנה המגבלה שאינה מאפשרת להתרחק מהבית כאשר לא מדובר בצרכים חיוניים ובכלל כל ההתנהלות היא שונה לחלוטין.

ישנן בכל זאת סדנאות לבני נוער שונות המתקיימות בצל ההגבלות ומתאפשרות בתנאים מסוימים.

תעסוקה מועילה לבני נוער

בזמנם כאלה ברור שאנחנו ההורים מעוניינים לראות את בני הנוער עסוקים ועושים משהו מועיל ויעיל באמת. את זה אפשר להשיג על ידי סדנאות מעניינות שלא מחייבות. כי בני נוער על פי רוב לא מעוניינים לשקוע בלימודים כבדים מתוך רצונם החופשי. חשוב שהסדנאות תהיינה מעניינות ומרתקות.

כאן בדיוק המקום לבדוק מה בדיוק הסדנא המוצעת ומה היא מציעה לבני הנוער.

יש לוודא כי מדובר בתעסוקה שתהיה גם מרתקת, גם מושכת, גם משכנעת את הנער להשתתף אך היא גם חייבת להיות סדנא עם תכנים מועילים. תכנים שיתרמו ויוסיפו ערך לימודי או ערך מעשי לנער. סדנא טובה ואיכותית היא סדנא שמובילה לכך כי הנער יוצא עם ידע חדש, עם טכניקות שהוא לא הכיר או עם יכולות שלא היו לו עד כה.