מהו קידום בפייסבוק ואיך הוא יכול לתרום לעסק שלי

קידום בפייסבוק

כל מנהל של חברה או עסק חייב לחשוב על אלף ואחד דברים. עליו לחשוב איך הוא מעסיק את העובדים הטובים ביותר, כיצד הוא יוכל למצוא את מקורות המימון המתאימים, איך הוא יעבוד עם הספקים הטובים ביותר ועוד ועוד שאלות העומדות לפתחו. אך אנחנו חייבים לציין כי כל הדברים הללו מתגמדים אל מול העובדה כי כל עסק צריך להשקיע משאבים אדירים בפרסום. על רקע זה יש לציין כי כיום לא די לפרסם את העסק אלא יש גם להחליט באיזה אפיק לעשות זאת. כאן המקום לציין כי לדעת רבים המקום האפקטיבי ביותר לפרסם את העסק שלכם הוא באמצעות הפייסבוק. כן קידום בפייסבוק הוא לדעת אנשים אמצעי הפרסום האולטימטיבי וזאת עקב העובדה כי אזרחי ישראל מבלים מול הפייסבוק הכי הרבה זמן בפער ניכר מול האתרים האחרים באינטרנט וזהו משהו שכדאי לקחת בחשבון.

האם כדאי לפרסם לבד בפייסבוק?

לאור החשיבות האדירה של פרסום בפייסבוק לעסקים בעלי עסקים רבים חושבים כי הם המציאו את הגלגל וכי הם יכולים לפרסם לבד בפייסבוק. אך זוהי טעות חמורה היכולה מצד אחד להוביל פשוט למסע פרסום לא אפקטיבי ומנגד למסע פרסום אשר יוביל להפסדים כספיים במקרה החמור יותר. עליכם להבין כי יש הבדל עצום בין מומחה המפרסם בפייסבוק כמו אהוד טייץ https://taitz.co.il ובין אדם אשר אין לו ידע בנושא. ההבדל הוא לא רק באפקטיביות של המפרסם אלא גם במחיר של מסע הפרסום. לכן ההמלצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לכם היא לפנות אל מומחים בפייסבוק וכך להבטיח כי מסע הפרסום ישיג את התוצאות שאתם רוצים לקבל.

האם פרסום בפייסבוק עדיף על פרסום בגוגל?

אי אפשר לדבר על קידום בפייסבוק מבלי להידרש גם לסוגיה של פרסום בגוגל. אם כן אנחנו חייבים לציין כי כל מקרה הוא לגופו ואין חוקיות מתי עדיף לפרסם בפייסבוק (פרסום בסטורי למשל) ומתי בגוגל. כאשר יש לקחת בחשבון כי יש מקרים בהם כדאי לפרסם בשתי הפלטפורמות ולעתים רק באחת מהם וזוהי סיבה נוספת מדוע כדאי לפנות אל מומחים לפרסום באינטרנט.

> בשיתוף שקוף שזה מקצועי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 פתרונות CRM שחובה להכיר!
CRM מקדמים את העסקים, נותנים להם את מה שצריך כדי לפגוש לקוחות, להציע הצעות וכמובן למכור הרבה יותר. יש...
קרא עוד »
נוב 29, 2021
קופה רושמת לעסק: המלצות לבחירת מערכת התשלום המתאימה
בעת בחירת קופה רושמת לעסק שלך, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון כדי להבטיח שתבחר את מערכת התשלומים...
קרא עוד »
יול 14, 2023
מה זה נכס דיגיטלי מצליח
אם יש אנשים שרגילים לומר על ערים ומדינות מסוימות שהן מהמקומות שהאפשרויות בהן הן אינן מוגבלות - כמו...
קרא עוד »
מאי 07, 2021