ניהול קמפיין בגוגל? הכירו את SEMarketing

ניהול קמפיין בגוגל

אחד המושגים הבולטים ביותר בתחום הפרסום הדיגיטלי בשנים האחרונות, הוא ניהול קמפיין בגוגל, או במילים אחרות SEMarketing. הרעיון הוא לייצר קמפיין שיופיע במנועי חיפוש וברשת הפרסום של גוגל, מתוך כוונה להגיע אל קהל גולשים רלוונטי עבורנו.

על מנת להמחיש את הרעיון, נשתמש בדוגמא מאוד פשוטה. נניח ואנחנו רוצים לפרסם מוצר או שירות מסוים. מן הסתן, אנחנו רוצים להגיע אך ורק לקהל לקוחות שמתאים לצרכים שלנו, קהל לקוחות שיתאים למה שאנחנו מחפשים. אנחנו לא נחפש לקוחות אשר לא ימצאו עניין בשירות שלנו.

לכן אנחנו נפעל באמצעות שיטת SEMarketing, במסגרתה הפרסומות שלנו, פרסומות שאנחנו יוצרים בגוגל, יופיעו אך ורק אצל גולשים שהביעו עניין בשירות או במוצרים דומים לשלנו. שיטה זו מוכרת לא רק בגוגל צריך לומר אלא גם ברשתות חברתיות אחרות, למשל בפייסבוק. הרבה פעמים גולשים יכולים לשים לב, שאם הם נכנסו לאתר מסוים, אז יופיעו להם פרסומות אשר דומות או מתאימות למוצרים ולשירותים שנמכרו באותו אתר. הרבה פעמים, הם ימצאו בפייסבוק הזמנה לעמודים של אותן חברות אשר ביקרו באתרים שלהם.

כך בדיוק עובדת שיטת SEMarketing. המערכת מנטרת עבור המפרסמים, גולשים וגולשות אשר הביעו עניין במוצר או בשירות דומה, ואותן פרסומות של חברות אלה יופיעו בכל מקום בו הגולשים והגולשות נכנסים אליו באינטרנט או אפילו באפליקציות בסלולר בהן הם משתמשים.

צריך לומר, מדובר בתהליך לא פשוט, שכן גם המפרסמים צריך לדעת את מי הם אמורים לחפש. כלומר, הם אמורים לבחון מי קהל היעד שלהם וכיצד הם יכולים להגיע אליו, מה בדיוק הם אמורים להציע לו וכיצד.

כמובן שהפרסומות צריכות להיות איכותיות וברמה גבוהה, על מנת לגרום לגולשים או לגולשות להקליק עליהן. כאן חשוב להדגיש, הרבה פעמים עצם הנראות והחשיפה של אותן פרסומות, מובילה לידי כך שאנשים מקליקים עליהן, גם אם לא בפעם הראשונה שהם רואים אותן, אז בפעם השנייה או השלישית. שכן אותה נראות ברשת יוצרת תחושה שמדובר בגורם משמעותי ולכן הם ירצו לדעת מי ומה עומד מאחורי אותה פרסומת.

בשיתוף עם keywordtransparency.com פתרונות אינטרנט

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימוד פייתון – 5 יתרונות
כיום תוכלו למצוא מגוון גדול של קורסי טכנולוגיה מתקדמים אשר יוכלו להחזיר אתכם לעבודה בהייטק תוך כמה...
קרא עוד »
נוב 19, 2019
יתרונות וחסרונות של אינטרנט של סלקום
בעת האחרונה עבר אינטרנט של סלקום שדרוג ברמה שהופכת אותו לעולם חדש. אנו מדברים כמובן על מהפכת הסיבים...
קרא עוד »
מרץ 16, 2021
משחקים לאקסבוקס מהדורה 2023
תעשיית המשחקים היא אחת התעשיות הפופולריות ביותר בעולם. זה קיים הרבה מאוד זמן, ומתפתח עם הזמן. ככל...
קרא עוד »
אוק 12, 2022