קידום בגוגל לעסקים
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

קידום בגוגל לעסקים שרוצים לגדול

פעמים רבות אנחנו רואים עסקים רבים השואלים את עצמם מדוע עלי להשקיע בנושא של קידום בגוגל? מדוע לא להשקיע באמצעי פרסום אחרים? מה כל כך חשוב בגוגל? אם כן אתם צריכים להבין כי קידום בגוגל לעסקים הוא כיום חובה שאי אפשר לוותר עליה. עליכם לקחת בחשבון כי גוגל הוא מנוע חיפוש אשר כל ישראלי ולמעשה כל אדם בעולם עושה בו שימוש יומיומי וזאת מתוך מטרה למצוא את מה שהוא מחפש אחריו. אנחנו נכנסים לגוגל כאשר אנחנו רוצים למצוא מידע על סרט שמשודר בקולנוע, על מסעדה שאנחנו רוצים לצאת אליה, על מחשב שאנחנו רוצים לקנות, על טכנאי מכונות כביסה ולמעשה על כל דבר שאנו צריכים. הדרך היחידה להופיע במקומות גבוהים יותר בגוגל היא לקדם את האתר שלנו בצורה אורגנית ומקצועית עם killermedia.co.il וזהו משהו שיש לתת עליו את הדעת. ברגע שנבצע זאת נגיע אל הצלחה הרבה יותר גדולה וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

האם כדאי לקדם את האתר באופן עצמאי?

כאשר אנחנו מדברים על קידום אתרים אנחנו צריכים לזכור כי מדובר בתורה שלמה אשר עומדת מאחורי הקידום. מקדם טוב צריך הרבה מאוד ידע בשאלה כיצד פועלת גוגל והוא צריך גם הרבה מאוד ניסיון בכדי להבין אילו שיטות קידום עובדות ואילו לא. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יהיה לכם מאוד קשה לקדם את האתר שלכם לבד בטח אם אין לכם ניסיון בתחום. ניתן גם לומר כי קידום עצמאי לא משתלם מבחינה כלכלית מכיוון שהוא דורש הרבה מאוד זמן ומכיוון שאנו נהיה תלויים באנשים אחרים אשר יצטרכו לקדם לנו את האתר והם יעלו לנו הרבה יותר כסף מאשר הם יעלו לחברת קידום אתרים.

במה תלוי קידום טוב?

עליכם להבין כי קידום טוב תלוי בהרבה מאוד משתנים שקצרה היריעה מלפרט את כולם. אך אנחנו חייבים לציין כי קידום ברמה גבוהה תלוי קודם כל בכך שתבטיחו כי אנשים יבלו כמה שיותר זמן באתר שלכם וישהו יותר זמן באתר שלכם מאשר באתר של המתחרים שלכם וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

קראו גם:

שקוף שזה מקצועי

ניהול קמפיין בגוגל? הכירו את SEMarketing