6 סיבות לפרסם בגוגל

לפרסם בגוגל

הפרסום בגוגל עשוי להיות יעיל מאוד במקרים רבים. אנחנו כאן כדי להסביר לכם למה  טוב וכדאי לפרסם דווקא שם למרות שהדעה הרווחת היא שהקידום הנכון הוא הקידום האורגני.

קידום אורגני או קידום ממומן בגוגל (פרסום בגוגל)? זו שאלה שעולה הרבה פעמים כאשר מנהל אתר מבקש לקדם את האתר שלו. אז כאן חשוב לדעת שממש לא מדובר בשחור או לבן. יש מקרים אשר בהם אכן יהיה נכון לבחור את הקידום האורגני אך ישנם גם אלו אשר בהם דווקא הקידום הממומן הוא זה שיהיה הנכון והאפקטיבי.

להלן שש סיבות טובות למה ללכת דווקא על פרסום בגוגל

סיבה ראשונה – הפתרון הטוב ביותר עבור עסקים קטנים

כאשר מדובר בעסקים קטנים, במקרים רבים דווקא הפרסום בגוגל תהיה הדרך הטובה ביותר להשיג לקוחות חדשים, זאת תוך זמן קצר.

סיבה שנייה – שליטה טובה בשוק המתאים לעסק

כאשר מדובר בעסק חדש, הרי שהוא מתחיל לבנות את הקליינטורה שלו. איך זה קורה בפועל? אז יש את הקטע של חבר מביא חבר ופרסום מפה לאוזן. אך זו לא ממש שיטה אשר עליה אפשר להתבסס היות ולא מדובר במקור עקבי שמבטיח לנו יציבות שיווקית ופרסומית לאורך זמן. הקידום האורגני אף הוא לא מבטיח לנו עקביות כאשר ישנם מקרים רבים אשר בהם תוך כדי הקידום האתר נופל  ונעלם לפתע. הפרסום הרשתי זהו ענף יציב שהעסק יכול להישען עליו וליהנות משליטה טובה הרבה יותר על הקליינטורה המצטרפת לעסק. הפרסום בגוגל AdWords (כיום ADS) הוא פרסום נשלט והלקוח הוא זה שקובע כמה הוא רוצה להשקיע בפרסום ומתי הוא רוצה להגדיל אותו או להוריד אותו.

סיבה שלישית – משלמים רק על תנועה איכותית

בשירות של הפרסום המקוון של גוגל, הלקוח קובע את התקציב המדויק שהוא מוכן לשלם ליום. הוא ישלם רק כאשר מישהו ילחץ ויגיע אליו. מלבד זאת המודעות יופיעו רק במקומות רלוונטיים מול קהל שמחפש את השירות הספציפי. כל עוד האתר שלכם לא נמצא במקום הראשון או לידו, באמצעות הקידום האורגני, מומלץ מאוד להמשיך לפרסם.

סיבה רביעית – חשיפה בפני קהל לקוחות גדול יותר

על פי סקרים שנעשו על ידי גוגל עולה כי כיום 97% מהאנשים מחפשים עסקים מקומיים ברשת האינטרנט. גוגל אוחזת כידוע בנתח חשוב וגדול בתנועת החיפושים מסיבה זו הופך הפרסום בגוגל לאפשרות מעולה להגיע אל קהל רחב של לקוחות פוטנציאליים.

סיבה חמישית – הזדמנות לעסקים קטנים לנצח

שירותי הפרסום הממומן נעשים על בסיס של מכרז. מי שמציע את המחיר הטוב ביותר על מילת החיפוש המבוקשת הוא זה שייהנה מהמודעה הראשונה בגוגל. כאן כדאי לדעת כי גוגל מפנקת את אלו שהמודעות שלהם טובות יותר, יוצרות יותר קליקים, התוכן במודעה יותר רלוונטי וכו', כך ייהנה האתר המפורסם לשירות טוב יותר למחפשים מצד גוגל. כך שכל אחד יכול לנסות ולשפר את המודעה שלו ולגרום לה להיות איכותית יותר מהמודעה של המתחרה. כך ניתן להגיע למקום הראשון גם בתשלום נמוך יותר מהמתחרה.

סיבה שישית – לומדים להשקיע נכון בSEO

עם המודעות של גוגל אפשר לעקוב וגם לזהות תוך זמן קצר את המילים שיוצרים תנועה מול המילים שיוצרים לקוחות. כך לומדים מה המילים הנכונות לקידום האתר בגוגל גם בSEO.

יש עוד סיבות טובות אך נדמה כי אלו לבד כבר עשו את העבודה…

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פענוח שוק העבודה בהייטק: מי משגשג ומי נאבק
שוק העבודה בהייטק, המאופיין ברוח החדשנית ובצמיחה המהירה שלו, נתפס לרוב כארץ של הזדמנויות. עם זאת, לא...
קרא עוד »
ינו 26, 2024
תיקון מחשב בירושלים – מדוע עדיף לתקן את המחשב במעבדה מקצועית
הרבה פעמים כשאנחנו מתמודדים עם בעיה עם המחשב של הבית או של העסק, נדמה לנו שאנחנו יכולים לתקן אותה...
קרא עוד »
דצמ 30, 2020
יתרונות של פסיכולוג אונליין
רבים מאיתנו חווים קשיים מסוגים שונים איתם אין לנו כל יכולות להתמודד לבדנו. בדיוק לשם כך קיימים בעלי...
קרא עוד »
מרץ 11, 2021