המומחים של marketpro מסבירים מה זה קידום אורגני

מה זה קידום אורגני

מי שיש לו אתר אינטרנט יודע עד כמה חשוב תהליך של קידום אתרים, שכן אתר שאינו מקודם הופך לסוג של רוח רפאים ברשת האינטרנט: הוא שם אבל הוא לא באמת קיים או כזה שניתן להבחין בו ולייחס איליו חשיבות.

קידום אינטרנטי של אתרים כולל כמה וכמה פעולות שתוכן קידום ממומן והוא כזה שבעל האתר משלם כסף לגוגל כדי להיות הראשון במנועי החיפוש, תוך שקידום אורגני והיא שיטת הקידום השנייה והפופולארית ביותר הפכה את דרכי הקידום ליצירתיות, טובות ואיכותיות יותר, תוך קבלת תוצאות טובות וארוכות טווח בעת התהליך.

אבל מה צריך לדעת על קידום אורגני?

המומחים של חברת Marketpro המתמחים בקידום אתרים, מסבירים:

קידום אתרים בגוגל או בשאר מנועי החיפוש בצורה אורגנית, מתבצע על מנת לשפר את המיקום בתוצאות החיפוש של גוגל, לדוגמא: אתר שעוסק בחלקי חילוף לרכבים, ירצה להיות הראשון בזמן שהלקוח מחפש אחר השירות, תוך מלחמה ענפה על המיקום הטוב ביותר בדפי החיפוש מול אתרים של עסקים אחרים שעוסקים בחלקי חילוף.

כיום בעלי אתרים מסוגים שונים מבצעים השקעה כספית לא קטנה על מנת להיות ראשונים בעיני הלקוח: מה שמחזיר גם את ההשקעה הכספית אודות שירותי הקידום כמו גם מעלה את המכירות, הכניסות לאתר ומכאן את הרווחים.

קידום אורגני משמע: טבעי, מטרתו לקדם אתרים ללא תשלום של בעל האתר לגוגל אלא באמצעות תכנים נכונים ושלל אפיונים שמבצעות החברות העוסקות בקידום בגוגל כדי להעלות את מקומות של האתר מעלה במנועי החיפוש.

הקידום נעשה בשלל אמצעים כמו אחזקת האתר, בניית אתרים בצורה נכונה, שיפור התכנים והפיכתם לנכונים יותר בכל הנוגע לקידום, הזמנת תכנים עם מילות מפתח המתאימות לקידום, שתילת קישורים, עיצוב אתר, פרסום האתר הפורומים, רשתות חברתיות ושאר פלטפורמות ציבוריות, כאשר הכל נועד לקדם את האתר תוך שהפועלות שמבצעות חברות כמו מרקטפרו מעלות את האיכות של האתר ובכך גורמות לו להיות פופולארי ורווחי עבור בעל העסק הלוא הוא גם בעליו של האתר.

מדוע קידום אורגני נחשב טוב יותר מקידום ממומן?

למרות שקידום ממומן מוביל לתוצאות טובות יותר במנועי החיפוש השונים ומקדם את האתר מעלה, כמו גם שקידום ממומן מקנה זמן קצר יותר לקבלת תוצאות – קידום אורגני  המתבצע התהליך של כמה חודשים מוביל לאתר איכותי יותר, כזה שכתוב ומעוצב בצורה נכונה תוך שקידום אורגני יהפוך את האתר לפופולארי באמצעות תכני האיכות שבו. בכך יכולים רבים ליהנות מאתר אותנטי, כזה שהגיע למקומות גבוהים בגוגל בזכות עצמו וכזה שימשוך יותר ויותר לקוחות לבצע שלל פעולות באתר שהחשובות ביניהן הן: רכישה או יצירת קשר עם בעל העסק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום ממומן בגוגל
היכרות עם קידום ממומן בגוגל: גוגל הציגה סוג חדש של פרסום בשם "קידום ממומן בגוגל". זה מאפשר למפרסמים...
קרא עוד »
יול 12, 2022
מה זה עיצוב גרפי?
בשביל להבין מה זה עיצוב גרפי כל מה שאנחנו צריכים הוא להסתכל סביבנו. אנו פותחים את העיתון ורואים מוצר...
קרא עוד »
נוב 19, 2018
פענוח מערכות עדיפות לעסקים: חשיפת היסודות
בעולם המורכב של ניהול עסקים מודרני, השימוש במערכות פריוריטי הפך לחיוני יותר ויותר. כמומחה בתחום זה,...
קרא עוד »
נוב 23, 2023