מה זה עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי

בשביל להבין מה זה עיצוב גרפי כל מה שאנחנו צריכים הוא להסתכל סביבנו. אנו פותחים את העיתון ורואים מוצר חשמלי כלשהוא למכירה, ואנו לא מודעים לכך שאיך שהוא מוצג, ההבלטות, הצבעים, המיסגור ואפילו המיקום גורמים לנו להרגיש שזהו מוצר שיכול לשמש אותנו. אנו נכנסים לאינטרנט ורואים אתר אינטרנט שמספק לנו מידע כלשהוא, והמראה שלו ישר משרה עלינו תחושה של בטחון, תחושה שהגענו למקום הנכון. זה ממשיך עם מודעות בלוחות המודעות, פלאיירים שאנו מקבלים בתיבות הדואר, שלטי החוצות הענקיים שאנו רואים בנסיעה וכל אלמנט אחר. הכול סובב סביב עיצוב גרפי ומה שגורם לנו להרגיש משהו, לחשוב משהו או לרצות משהו הוא בין השאר העיצוב הגרפי של המוצר.

עבודה בעיצוב גרפי עם ביקוש רב…

אז מה גורם לרבים רבים לרצות וללמוד עיצוב גרפי? מה מושך כל כך הרבה אנשים לתחום הזה? יש לכך סיבות מגוונות וביניהן העניין בעבודה, האפשרות לעבוד מכל מקום אבל יותר מכל, הביקוש הרב. מעצבים גרפיים תמיד חסר מכיוון שהעולם סביבנו הוא עולם ויזואלי, עולם שכולו צבעים, צורות ואלמנטים עיצוביים וכל חברה או עסק שרוצים לשווק את עצמם צריכים מעצב גרפי שיכין עבורם את החומרים שלהם. עיצוב גרפי הוא תחום שיש בו אין סוף עבודה הן כשכירים והן כעצמאיים. יש חברות פרסום שמחפשות מעצבים גרפיים, יש חברות בניית אתרים, יש בתי דפוס, מערכות עיתונים ומה לא…

פרילנסרים בעיצוב גרפי חולמים לעבוד מהבית? בקרוב זה יתגשם.

אם אתם מאלו שחולמים לעבוד מהבית, אם תלמדו עיצוב גרפי בקרוב זה יתגשם, הרי כל מה שצריך בשביל לעבוד בתחום הוא מחשב עם התוכנות הרלוונטיות וכמובן חיבור לאינטרנט. יש חברות שמעסיקות עובדים מהבית בשביל לחסוך בהוצאות ויש לא מעט מעצבים גרפיים שעובדים כפרילנסרים ולוקחים עבודות מאותן חברות או מאחרים אל מול חשבונית… הלייף סטייל בתחום הזה הוא ללא תחליף וגם אתם יכולים להיות חלק מזה.

למה ללמוד  עיצוב גרפי בחיפה והצפון דווקא בסטודיו שלנו?

בסטודיו שלנו ללימודי עיצוב גרפי הלימודים מתקיימים עם מורים פרטיים. כל תלמיד מקבל מורה קבוע וליווי צמוד, והמורה מלמד אותו ומכין אותו לשוק העבודה. מי שגר מחוץ לחיפה יכול ללמוד אונליין אך מי שיכול, מגיע לשיעור פרטי אחד על אחד על כל מה שמשתמע מכך מה שאומר – יחס אישי, התקדמות בקצב של התלמיד, למידה מתי שנוח לתלמיד ובעיקר, הגברת מוטיבציה ונתינת כלים לתלמיד איך להצליח בחוץ, ואיך להיות עוד אחד מאלו שמתפרנסים מצוין מהתחום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיתוג לעסק
מיתוג עסקי הוא משימה לא פשוטה. זה דורש הרבה מחקר, שיתוף פעולה והתחשבות. מיתוג לעסק הוא תהליך של יצירת...
קרא עוד »
יונ 15, 2022
כיצד לבחור מעבדת שחזור דיסק קשיח
היום ניתן למצוא בשוק לא מעט מעבדות שונות, אשר עוסקות בתחום של שחזור דיסקים קשיחים. יש להבין כי אנשים...
קרא עוד »
נוב 03, 2020
מומחה קידום אתרים
היום כבר כמעט ולא ניתן למצוא בעלי עסקים, שאינם מחזיקים באתר אינטרנט מקצועי ואיכותי. מדובר על כרטיס...
קרא עוד »
פבר 21, 2021