פתרונות CRM
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

3 פתרונות CRM שחובה להכיר!

CRM מקדמים את העסקים, נותנים להם את מה שצריך כדי לפגוש לקוחות, להציע הצעות וכמובן למכור הרבה יותר. יש סוגים שונים של מערכות CRM ומגוון כלים שיכולים לפתור את הצורך של כל עסק בהתאם למקום בו הוא ניצב. המטרה הינה להקל על התנהלות, לשפר פעילות ולעשות כל שאפשר על מנת להעביר מטלות שמוטלות על כתפיים אנושיות למערכת ממוחשבת מתוחכמת. בסופו של דבר הפעילות עשויה להיות יעילה, נוחה, מהירה, חסכונית וגם מניבה יותר באמצעות פתרונות CRM .

הכירו את הפתרונות שיביאו לכם פתרונות מקסימליים לעסק

  1. ניהול לידים – תוכנות CRM מקנות לעסק את האפשרות לנהל את הלידים של העסק בצורה יעילה מאוד. כך ניתן לזהות כל פניה, לראות כל שאלה ולטפל בכל מי שיוצר קשר מכל סיבה שהיא. זה השלב הראשון בו העסק עורך היכרות עם הליד הפונה במטרה למם את הקשר ולהגיע בסופו של דבר לתהליך של מכירה.
  2. הצעות מחיר – מערכת CRM מאפשרת להגיש הצעות מחיר ללקוחות שפנו לקבל הצעת עבור מטרה מסוימת. הצעת המחיר תוגש באופן מקצועי ומדויק מאוד ללקוח באמצעות המערכת. גם ביצוע הזמנות ניתן לבצע באמצעות המערכת.
  3. ניהול קמפיינים – המערכת מציעה פתרון של ניהול קמפיינים. כך שניתן באמצעות המערכת להחליט על מסע פרסום, על הפצת תכנים, שילוב מודעות וכן הלאה. המערכת מקלה עלינו בכך שאנו יכולים למצוא בקלות את הלקוחות שמתעניינים בנו, ולהציע בפניהם את ההצעות שיש לנו להציע.

כדי שהמערכת אכן תענה על הצורך ותשרת אותנו כהלכה, חשוב לנו לבחור אותה נכון – לוודא שאנו מקבלים מערכת Microsoft Dynamics CRM מתקדמת ונוחה מאוד לתפעול, מערכת מתאימה שמביאה את הבשורה לעסק שלנו.