מחסום חניה סלולרי – איך הוא עובד?

מחסום חניה סלולרי הוא מכשיר המונע כניסת מכוניות לשטח מוגבל. המחסום מורכב משתי לוחות מתכת, אחד על הקרקע ואחד על התקרה. יש חורים קטנים בין הלוחות הפולטים אות למניעת כניסת מכוניות.

למכשיר יש גם חיישנים לזיהוי מתי מישהו נכנס או יוצא מהאזור, כך שאם מישהו ייכנס הוא יקבל הודעה באמצעות הודעת טקסט או מייל. מחסומי חניה סלולריים משתמשים בטכנולוגיה סלולרית אשר משתמשת בחיישן כדי לזהות מתי נמצא מכשול לפני המחסום. כאשר הוא מזהה מכשול, הוא שולח התראה וננעל אוטומטית.

מחסומי חניה סלולריים הם טכנולוגיה חדשה המסייעת לנהגים למצוא מקומות חניה. המחסומים עשויים מתכת ובעלי חיישנים המזהים נוכחות של מכוניות. החיישנים מזהים את המהירות והכיוון של המכוניות, ואז שולחים אותות למחסום להיפתח או לסגור בהתאם למה שהמכונית עושה. למחסום יש גם מצלמות שמראות נהגים על מסך מולם כדי שהם ידעו מתי לעצור.

מחסומי חניה סלולריים נועדו להפריד את המכונית מהמדרכה ולהקל על הולכי הרגל בהליכה. המחסומים עשויים ממסגרת פלדה עם ממברנה סלולרית המלאה באוויר דחוס. מחסום חניה סלולרי הוא עיצוב חדש שנוצר על ידי שימוש בלחץ אוויר להפרדת המכונית מהמדרכה. נעשה בו שימוש באזורים מסוימים באירופה ובאסיה, אך הוא עדיין זקוק לבדיקות ומחקרים נוספים לפני השימוש בקנה מידה גדול יותר.

איך הם עוזרים?

מחסומי חניה סלולריים נועדו לעצור מכוניות מחנייה באזורים מוגבלים. הם יעילים יותר מקונוסי תנועה מסורתיים וניתן להשתמש בהם על מגוון משטחים. מחסומי חניה סלולריים עשויים לרוב מפלסטיק עמיד ומגיעים בצבעים ובצורות שונות. הם יכולים להיות מותקנים על הקרקע, שוליים, קירות, או אפילו בתוך מבנים.

מחסומי חניה סלולריים הם דרך מצוינת להחזיק מכוניות באזורים המיועדים להם. הם משמשים למניעת חנייה של מכוניות על המדרכה או באמצע הכביש. חשוב לנהגים לוודא שהם מתרחקים מהחסמים הללו, כי אם כן, הם עלולים לקבל קנס על ידי קצין אכיפת החוק.

לפרטים היכנסו לכתובת: https://toplines.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסבה להייטק מהבית
אם תשאלו כל אדם ברחוב איזו קריירה היא המובטחת והמכניסה ביותר, נראה שכמעט כולם יצביעו על לימודי מחשוב...
קרא עוד »
דצמ 30, 2020
3 סיבות להקים אתר סחר
בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר הסברים, מדוע עולם הסחר באינטרנט גדל ויחליף בבוא היום את עולם...
קרא עוד »
יול 23, 2019
אתרי תמונות
מסדי נתונים של תמונות באינטרנט הם משאב נהדר מסיבות רבות. הם מספקים מידע על נושאים שונים שמועילים...
קרא עוד »
ספט 10, 2022