מחסום חניה סלולרי – איך הוא עובד?

מחסום חניה סלולרי הוא מכשיר המונע כניסת מכוניות לשטח מוגבל. המחסום מורכב משתי לוחות מתכת, אחד על הקרקע ואחד על התקרה. יש חורים קטנים בין הלוחות הפולטים אות למניעת כניסת מכוניות.

למכשיר יש גם חיישנים לזיהוי מתי מישהו נכנס או יוצא מהאזור, כך שאם מישהו ייכנס הוא יקבל הודעה באמצעות הודעת טקסט או מייל. מחסומי חניה סלולריים משתמשים בטכנולוגיה סלולרית אשר משתמשת בחיישן כדי לזהות מתי נמצא מכשול לפני המחסום. כאשר הוא מזהה מכשול, הוא שולח התראה וננעל אוטומטית.

מחסומי חניה סלולריים הם טכנולוגיה חדשה המסייעת לנהגים למצוא מקומות חניה. המחסומים עשויים מתכת ובעלי חיישנים המזהים נוכחות של מכוניות. החיישנים מזהים את המהירות והכיוון של המכוניות, ואז שולחים אותות למחסום להיפתח או לסגור בהתאם למה שהמכונית עושה. למחסום יש גם מצלמות שמראות נהגים על מסך מולם כדי שהם ידעו מתי לעצור.

מחסומי חניה סלולריים נועדו להפריד את המכונית מהמדרכה ולהקל על הולכי הרגל בהליכה. המחסומים עשויים ממסגרת פלדה עם ממברנה סלולרית המלאה באוויר דחוס. מחסום חניה סלולרי הוא עיצוב חדש שנוצר על ידי שימוש בלחץ אוויר להפרדת המכונית מהמדרכה. נעשה בו שימוש באזורים מסוימים באירופה ובאסיה, אך הוא עדיין זקוק לבדיקות ומחקרים נוספים לפני השימוש בקנה מידה גדול יותר.

איך הם עוזרים?

מחסומי חניה סלולריים נועדו לעצור מכוניות מחנייה באזורים מוגבלים. הם יעילים יותר מקונוסי תנועה מסורתיים וניתן להשתמש בהם על מגוון משטחים. מחסומי חניה סלולריים עשויים לרוב מפלסטיק עמיד ומגיעים בצבעים ובצורות שונות. הם יכולים להיות מותקנים על הקרקע, שוליים, קירות, או אפילו בתוך מבנים.

מחסומי חניה סלולריים הם דרך מצוינת להחזיק מכוניות באזורים המיועדים להם. הם משמשים למניעת חנייה של מכוניות על המדרכה או באמצע הכביש. חשוב לנהגים לוודא שהם מתרחקים מהחסמים הללו, כי אם כן, הם עלולים לקבל קנס על ידי קצין אכיפת החוק.

לפרטים היכנסו לכתובת: https://toplines.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחיר בניית אתר
עלות בניית אתר אינה זהה עבור כולם (בדקו מחיר בניית אתר webitnow). יש אנשים שחושבים שיותר זול לבנות אתר מאשר...
קרא עוד »
אוג 27, 2022
אחסון אתרים – כך כדאי לפעול
אם אתם מחפשים אחר פתרון של אחסון אתרים אז יהיה כדאי לכם לשים לב כי אתם פועלים בצורה חכמה וסבלנית וזאת...
קרא עוד »
דצמ 16, 2021
איך מומלץ לחפש עסקים בישראל?
נסו לענות על השאלה הבאה מבלי לחשוב הרבה לפני שתענו: כאשר אתם זקוקים למוצר או לשירות כלשהו, איך אתם...
קרא עוד »
פבר 04, 2020