הקלטת שיחות מסלולר
ליאור אדרי

ליאור אדרי

מומחה למחקר מילות מפתח וקידום אורגני,
עם הידע שצבר הוא יתן לכם ידע שלא מצאתם בשום מקום אחר

הקלטת שיחות מסלולרי – איך עושים את זה?

נכון לשנת 2021 רוב העסקים משתמשים בשירות הקלטת שיחות מסלולרי וזאת על מנת לשפר תהליכים ארגוניים והעצמת איכות השירות ללקוחות. בנוסף, עצמאיים ואנשים עסקים רבים משתמשים בשירות זה כאסמכתא לשיחה עם הלקוח ועל מנת להקשיב לתוכן הדברים בשנית וזאת על מנת לספק את התוצאה הטובה ביותר. אז, הקלטת שיחות מסלולרי –  איך עושים את זה? התחילו לקרוא

תוכנות ואפליקציות להקלטת שיחות 

ישנן אפליקציות להורדה לסלולרי שתפקידן להקליט שיחות מטלפונים סלולריים של ארגונים שונים ולמקם את אותו המידע בשרתים של החברה המקליטה או בארכיון של ספק אחסון הנתונים. טרם ההחלטה על השכרת שירותיה של חברה זו או אחרת חשוב לוודא שאותו שירות הקלטת שיחות מסלולרי אכן מותאם למטרת הארגון, שכן יש חברות שמעוניינות בשירות הקלטת שיחות מהסמארטפון ויש חברות שמעוניינות בשירות הקלטת שיחות מהמרכזייה של החברה ומהניידים של עובדיה. 

לא מוותרים על הקלטת שיחות כראיה משפטית

בעשור האחרון חברות רבות מעוניינות להקליט שיחות המתקיימות על הקווים הסלולריים של העובדים שלהם, באם הם עובדים מהבית או מהמשרד. כמו כן, יש חברות אשר מעוניינות בשירות הקלטות וזאת במטרה שהקלטות אלו ישמשו כראייה בהליכים משפטיים של החברה וזאת על מנת ליישב מחלוקות שונות בין החברה לבין לקוחותיה.

הקלטת שיחות מסלולרי – הלכה למעשה 

  • רמת יצרן – יש יצרני סלולריים שמאפשרים הקלטות שיחות מהסלולר. חשוב לקחת בחשבון שכאן לרוב מדובר על הקלטת שיחות בלבד ולא שיחות שנעשית באמצעות אפליקציית וואטסאפ ואפליקציות נוספות. כאן, כל שיש לעשות הוא להגדיר שהאפליקציה של היצרן תקליט כל שיחה או שתאפשר לכם לבחור האם להקליט את השיחה כל פעם מחדש.
  • רמת פיתוח – הורדת אפליקציה מחנות גוגל פליי, להתקין ולהתחיל להקליט שיחות. נכון להיום יש חברות רבות אשר מציעות אפליקציות שונות, כאשר כל אפליקציה והפונקציות שלה.

הקלטה מוצלחת מצוות טלמסג'